Čistiace mydlo na tvár ZADARMO k nákupu nad 25€. Akcia platí do 18.11.

Si ready do plaviek? 30-dňová výzva s MARKom!

Si ready do plaviek? 30-dňová výzva s MARKom!

11 Maj , 2018

Ahoj kráska,

studené dni nám bez varovania nahradili horúčavy a ani sme sa nenazdali a máme tu leto so všetkým, čo k tomu patrí. A 30 stupňové teploty nám zároveň viacerým osviežili pamäť na novoročné predsavzatia, ktoré sme si dali. "Budem sa zdravšie stravovať, spevním postavu, schudnem do plaviek," to sú len niektoré z tých najtradičnejších, ktoré sám sebe sľúbil aspoň raz každý z nás. Ako to však býva, plné fitká sa postupne vyľudnili a mnohí z nás až pri zmene počasia začínajú znova rozmýšľať nad tým, ako sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie zbaviť celulitídy bez drastických lekárskych zásahov. Ak ani ty neveríš „zázračným" tabletkám, ktoré ti za veľké peniaze sľubujú zaručenú zmenu, bez akejkoľvek vynaloženej aktivity, mám pre teba riešenie v podobe 30-dňovej výzvy.

Efektívny plán = základ úspechu

Ako sa vraví bez vetra sa ani lístok nepohne, a preto ak si chceš obliecť obľúbené šortky je najvyšší čas niečo pre to aj urobiť! A keďže, vždy všetko ide lepšie so sparing partnerom, ani tentokrát ťa nenechám v štichu! Pripravil som pre teba efektívny plán, ktorý ti už za 30 dní prinesie vysnívané krivky. Nech sa môžeš aj tento rok prechádzať po pláži v plavkách so sebavedomím bohyne.

Základom je kombinácia tzv. silového tréningu s kondičným. Daj si záväzok, že nasledujúci mesiac si v rámci každého týždňa štyri dni zacvičíš. Ideálne je striedať jeden deň silový tréning, v rámci ktorého prestriedaš klasické drepy, výpady a tretí cvik ideálne na stehná a druhý deň kardio - či už beh na páse alebo v prírode, orbitrek alebo veslovanie.

Na maximalizáciu výsledkov po každom cvičení vezmi do sprchy MARK Coffee Watermelon, ktorým dôsledne premasíruj stehná a zadok a nechaj 10 minút pôsobiť ako zábal. Káva robusta zlepší cirkuláciu krvi, zbaví pleť toxínov, zlepší tvorbu kolagénu a elastínu a odstráni tak už po prvých použitiach známky celulitídy. Úžasná melónová vôňa navyše nakopne tvoju psychiku a dodá ti motiváciu na celých 30 dní v ceste za vysnívaným telom. Výsledky zbadáš už po prvých použitiach a za mesiac zbadáš viditeľné zlepšenie v podobe napnutej, vyhladenej a hĺbkovo hydratovanej pokožky. Ak máš záujem dozvedieť sa viac, klikni aj na moje blogy Bye-bye celulidída a Tréning na dokonalý zadok.

P.S.: A aby som ťa v tvojom veľkom rozhodnutí podporil, mám pre teba súťaž. Urob si foto teraz a na konci 30 dňovej výzvy a použi #MARKvyzva na svojich fotkách na Instagrame. Výsledky najúspešnejších z vás ocením v podobe darčeku - mojej letnej novinky MARK Golden Shine, ktorá ešte viac vyzdvihne tvoju krásu a ženskosť a s ktorou budeš na ulici jednoducho neprehliadnuteľná!

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Je tvoja kozmetika skutočne prírodná?
Je tvoja kozmetika skutočne prírodná?

09 Nov , 2018

Ako spoznáš, že tvoja kozmetika je skutočne prírodná? Prečítaj si môj praktický návod a už nikdy sa nestaneš obeťou greenwashingu...

Čítať viac..

Prírodné peelingy aj pre nekávičkárov :)
Prírodné peelingy aj pre nekávičkárov :)

02 Nov , 2018

Nepatríš k milovníkom kávy, no chcela by si vyskúšať moje peelingy na telo či tvár?Vyskúšaj nové prírodné cukrové scruby, vhodné aj pre jemnú či citlivú pokožku...

Čítať viac..

Prírodná kozmetika
Prírodná kozmetika

26 Okt , 2018

Ako si však z nekonečnej ponuky kozmetických produktov vybrať ten správny? Sú všetky produkty prírodnej kozmetiky naozaj prírodné?

Čítať viac..