K nákupu nad 25€ MARK scrub (100g) ZADARMO

Platba

Na výber máš nasledujúce možnosti platby:

1. Platba kartou 

Akceptujem kreditné a debetné karty VISA, MASTERCARD, VISA Electron a Maestro a platba je bez dodatočných poplatkov. Tvoju objednávku začnem vybavovať hneď po zrealizovaní platby. Údaje o karte sú zabezpečené a chránené.

2. Platba cez Paypal

Za objednávku možeš zaplatiť aj cez svoj Paypal účet, a to bez dodatočných poplatkov. Tvoju objednávku začnem vybavovať hneď po zrealizovaní platby.

3. Prevod na účet

Objednávku v tomto prípade začnem vybavovať až v momente pripísania a identifikácie platby prostredníctvom variabilného symbolu. Platba je bez dodatočných poplatkov.

IBAN: SK0311000000002622030924 (Tatra banka)
BIC/SWIFT: TATRSKBX
Variabilný symbol: (číslo objednávky) 
Nazov a adresa prijemcu: Forward Group s.r.o., Kopčianska 80, 83101 Bratislava

4. Dobierka

Pri dobierke začnem vybavovať tvoju objednávku okamžite a platba je bez poplatkov. 

Faktúry

Ku každej uhradenej objednávke zasielam faktúru elektronicky v zmysle platných predpisov Slovenskej republiky na uvedenú emailovú adresu (na vyžiadanie aj poštou). Na tieto účely využívame fakturačný systém od firmy Sufio.com 

 

Nakupuješ u mňa prvýkrát alebo si si nie úplne istá, či budú tvoje osobné údaje u mňa v bezpečí? Pochopiteľné. Pri súčasnej expanzii rôznych internetových stránok musí byť človek veľmi obozretný. Preto treba veľmi zvažovať komu sa rozhodneš poskytnúť tak citlivé informácie ako sú tvoje meno, adresa či dokonca platobné údaje ako číslo platobnej karty a iné údaje o karte. Chcel by som ťa ubezpečiť, že tak ako mi záleží na tvojej krásnej pokožke, rovnako mi záleží aj na tvojej bezpečnosti. Prečítaj si môj krátky blog, v ktorom zistíš na čo si dať pozor predtým, ako sa rozhodneš nakupovať online a ako rozlíšiť či je stránka naozaj bezpečná.

V prípade akýchkoľvek otázok mi napíš na info@markscrub.com alebo na mojom Facebooku či Instagrame.

Tvoj MARK

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Magyar   Česky