Plážová taška ZADARMO k nákupu nad 25€. Akcia platí do 16.6

Čo to znamená, keď MARK myslí na prírodu

Často hovorím o tom, aké účinky na pokožku majú moje produkty, radím ako ich používať, aby zožali čo najväčší úspech alebo predstavujem svoje novinky. Väčšinou sa skrátka viac sústredím na obsah, než na obal. A práve to chcem teraz napraviť!

Občas sa totiž stane, že sa niekto síce bezhlavo zamiluje do môjho prírodného peelingu, no zostane trochu v rozpakoch kvôli môjmu obalu. Niekedy máte pocit, že je trochu nepraktický a nedomyslený. V skutočnosti je to však presne naopak!

Obal som vyberal veľmi starostlivo. Hľadal som niečo, čo udrží môj produkt a jeho účinné zložky v perfektnom stave, a tak som sa inšpiroval obalom, do ktorého sa balí aj samotná káva. Hoci ide na prvý pohľad o papierové vrecúško, vnútro obalu tvorí hliníková fólia, takže nemusíte mať strach, že sa rozmočí, keď ho vezmete so sebou do sprchy. Praktické zatváranie navyše jednoducho zacvaknete.

Avšak chápem, že pre niektorých z vás je skrátka jednoduchšie naberať produkt z klasického téglika, a tak mám pre vás praktický pohárik na peeling v zálohe. Je vyrobený z odolného tvrdého plastu, ktorý vydrží celú večnosť, a tak ho môže znovu a znovu svojim obľúbeným scrubom naplniť. Zmestí sa doň až 100g peelingu a určite vám vydrží aj niekoľko rokov.

 

VRÁŤ MA A ZÍSKAJ ZĽAVU! 

Aby sme však spolu chránili životné prostredie o čosi viac, rozhodol som sa vytvoriť recyklačný program, v ktorom vás za všetky vrátené obaly z mojich produktov odmením. Pošli mi prázdne sklené obaly napríklad z olejového séra, pleťovej vody či pleťovej masky a za každé dva vrátené sklenené obaly ťa odmením 15% zľavou na ďalší nákup.

Rovnakú zľavu získaš aj za vrátenie každých piatich papierových obalov na kávový scrub či piatich plastových obalov z mojich sprchových puddingov, cukrových scrubov či vlasových masiek, ktoré za vás rád odseparujem.

Obaly mi môžeš poslať poštou alebo kuriérom (bez dobierky) na moju adresu (Forward Group s.r.o, Kopčianska 80, 85101 Bratislava) a zľavový kód na ďalšiu objednávku ti pošlem na tvoj email.

Dbajme spoločne o naše životné prostredie! 

Tvoj MARK

English   Deutsch   Românesc   Magyar   Česky