MARK hľadá blogerov a spolupráce

Máš svoj blog, v ktorom sa venuješ kráse, zdraviu alebo prírodnej kozmetike? Bavilo by ťa svojim čitateľov predstaviť a písať o MARKovi a jeho skvelých prírodných produktoch? Rád/rada by si pre nich zorganizovala súťaže o MARKove produkty na tvojom blogu alebo sociálnych sieťach?

Super, presne Teba MARK hľadá!

Ak spravuješ svoj blog dlhšie ako 6 mesiacov a na svojích verejných profiloch na sociálnych sieťach, najmä Facebook a Instagram, máš viac ako 3000 followerov, ozvi sa!

AKO NA TO?
Napíš MARKovi na info@markscrub.com email s predmetom "Blogerská spolupráca s MARKom" a napíš mu krátke zhrnutie, prečo by si chcel/chcela s MARKom spolupracovať a napísať blog o jeho produktoch. Nezabudni priložiť odkaz na tvoj blog a na tvoje profily na sociálnych sieťach :) MARK ti čoskoro odpíše ;)

POSÚDENIE PRÍHLAŠKY NA SPOLUPRÁCU
Overovanie tvojej prihlášky prebieha jednoducho. Do úvahy berieme najmä kvalitu blogov po obsahovej stránke, kvalitu príspevkov na sociálnych sieťach, kvalitu a spracovanie fotografií a celkovú úroveň blogu ako aj dôveryhodnosť profilov na sociálnych sieťach.

AKO PREBIEHA SAMOTNÁ SPOLUPRÁCA?
Ak všetko prebehne v poriadku a MARK sa rozhodne pre spoluprácu s tebou, bude ti zaslaná poukážka v dohodnutej hodnote na nákup produktov od značky MARK face and body na eshope www.markscrub.com. Následne môžeš všetky produkty testovať, fotiť a prezentovať. Do mesiaca od objednávky týchto produktov je potrebné zverejniť blog/recenziu na svojom blogu a dohodnuté výstupy na sociálnych sieťach. Po zverejnení blogu je potrebné poslať nám odkaz na tento blog na info@markscrub.com. Nezabudni na sociálnych sieťach označiť oficiálne profily značky MARK face and body a používať #markyourskin :)

A ČO POTOM?
V prípade, že blog a príspevky na sociálnych sieťach budú kvalitné, môžeme v spolupráci pokračovať a môžeme nadviazať aj dlhodobú spoluprácu, kedy máš šancu získať ďalšie poukážky na nákup produktov od MARK face and body, prípadne aj finančnú odmenu.