Rozlúčka so starým rokom

29 dec , 2017

Rozlúčka so starým rokom

Ahoj scruberka,

dlho očakávaná Silvestrovská noc je o chvíľu tu a ty si určite dostala hneď niekoľko pozvaní, kde ju veľkolepo osláviť. Práve koncoročná párty je pre mnohých veľmi dôležitou udalosťou a od teba sa tak akosi očakáva, že budeš za hviezdu aj v túto noc v roku (ako zažiariť na Silvestra a byť kráľovnou večera som ti poradil minulý rok TU). 

Ak však chceš tento rok stráviť poslednú noc v roku trošku pokojnejším spôsobom, pri ktorom nebudeš potrebovať niekoľko dní na zotavenie, tak mám pre teba tentokrát hneď niekoľko tipov ako nahradiť silvestrovské radovánky.

V kruhu najbližších

Možno ti tú pravú a intímnu koncoročnú oslavu dopraje miesto “na konci sveta”. Rozhovory s priateľmi či rodinou, hry a nasávanie atmosféry v kruhu najbližších. Zabudni na mobil, ohňostroje, opitých a agresívnych mladistvých či televízne odpočítavanie. Silvester na chate na odľahlom mieste ti poskytne priestor na vysporiadanie myšlienok a rozlúčku so starým rokom. Načerpanie novej sily a psychickej pohody v prostredí prírody je predsa liečivé.

Romantika vo dvojici

Zaľúbené páry si určite vystačia aj osamote, bez zbytočného hluku a davu. Ak ste si nestihli naplánovať wellness pobyt v horách či dokonca v zahraničí, určite bude skvelou voľbou aj domáca pohodová romantika s maratónom obľúbených filmových klasík, kvalitným vínom, spoločnou vaňou či dobrou masážou.

Dopraj si relax

Aj silvestrovský večer, kedy si dopraješ čas sama pre seba má svoje čaro! Horúca vaňa s lupeňmi kvetín, ružovými bublinkami v pohári a vyživujúcou maskou na tvári dopomôže zanechať všetky starosti v starom roku a vykročiť tou správnou nohou do toho nového. Luxusné telové a tvárové peelingy MARK srub doprajú tvojej pokožke výnimočnú starostlivosť a nádhernú vôňu. Prírodné oleje zanechajú tvoju pokožku hydratovanú, vláčnu a hebkú, trstinový cukor a morská soľ zbavia pokožku všetkých nečistôt a vitamín E dodá pokožke potrebnú elasticitu.

Nový rok je pre všetkých z nás taký malý bod zlomu, v ktorom sa obzeráme späť, čo všetko sme dokázali a čo ďalšie by sme si priali dosiahnuť v novom roku. Nech už budeš Nový rok oslavovať kdekoľvek a s kýmkoľvek, team MARK face and body ti praje príjemnú zábavu! Nech je rok 2018 ešte lepší a úspešnejší ako ten predošlý, plný splnených snov a prianí ;)

Teším sa na naše stretnutia v novom roku sruberka!

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu
Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu

26 máj , 2023

Padanie vlasov je problém, ktorý trápi mnohých z nás bez ohľadu na pohlavie či vek. V dnešnom článku sa pozrieme na príčiny vypadávania vlasov, možnosti liečby padania a spôsoby prevencie tohto nepríjemného javu.

Čítať viac..

Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy
Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy

31 dec , 2022

Časté umývanie šampónom je dôležitým predisponujúcim faktorom pre zvýšenú citlivosť pokožky hlavy, ktorá môže byť spôsobená poruchou bariérovej funkcie v dôsledku nadmernej transepidermálnej straty vody, čo následne umožňuje zvýšenú expozíciu tenzidom. Povedané jednoduchšie - časté umývanie vlasov (napr. každý deň, alebo viac ako 3 krát do týždňa) môže byť na škodu. Dôvodom je zníženie NMF (Natural Moisturizing Factor - podporuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť), vyššia TEWL (TransEpidermal Water Loss - transepidermálna strata vody), ...

Čítať viac..

Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?
Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?

16 sep , 2022

Či produkt obsahuje silikóny, zistíme podľa zoznamu zložiek-INCI a ľahko ich identifikujeme pretože väčšina z nich končí na -cone, -conol alebo -xane. Niektoré z najčastejších, ktoré možno nájsť, sú:

Čítať viac..