Rozlúčka so starým rokom

29 dec , 2017

Rozlúčka so starým rokom

Ahoj scruberka,

dlho očakávaná Silvestrovská noc je o chvíľu tu a ty si určite dostala hneď niekoľko pozvaní, kde ju veľkolepo osláviť. Práve koncoročná párty je pre mnohých veľmi dôležitou udalosťou a od teba sa tak akosi očakáva, že budeš za hviezdu aj v túto noc v roku (ako zažiariť na Silvestra a byť kráľovnou večera som ti poradil minulý rok TU). 

Ak však chceš tento rok stráviť poslednú noc v roku trošku pokojnejším spôsobom, pri ktorom nebudeš potrebovať niekoľko dní na zotavenie, tak mám pre teba tentokrát hneď niekoľko tipov ako nahradiť silvestrovské radovánky.

V kruhu najbližších

Možno ti tú pravú a intímnu koncoročnú oslavu dopraje miesto “na konci sveta”. Rozhovory s priateľmi či rodinou, hry a nasávanie atmosféry v kruhu najbližších. Zabudni na mobil, ohňostroje, opitých a agresívnych mladistvých či televízne odpočítavanie. Silvester na chate na odľahlom mieste ti poskytne priestor na vysporiadanie myšlienok a rozlúčku so starým rokom. Načerpanie novej sily a psychickej pohody v prostredí prírody je predsa liečivé.

Romantika vo dvojici

Zaľúbené páry si určite vystačia aj osamote, bez zbytočného hluku a davu. Ak ste si nestihli naplánovať wellness pobyt v horách či dokonca v zahraničí, určite bude skvelou voľbou aj domáca pohodová romantika s maratónom obľúbených filmových klasík, kvalitným vínom, spoločnou vaňou či dobrou masážou.

Dopraj si relax

Aj silvestrovský večer, kedy si dopraješ čas sama pre seba má svoje čaro! Horúca vaňa s lupeňmi kvetín, ružovými bublinkami v pohári a vyživujúcou maskou na tvári dopomôže zanechať všetky starosti v starom roku a vykročiť tou správnou nohou do toho nového. Luxusné telové a tvárové peelingy MARK srub doprajú tvojej pokožke výnimočnú starostlivosť a nádhernú vôňu. Prírodné oleje zanechajú tvoju pokožku hydratovanú, vláčnu a hebkú, trstinový cukor a morská soľ zbavia pokožku všetkých nečistôt a vitamín E dodá pokožke potrebnú elasticitu.

Nový rok je pre všetkých z nás taký malý bod zlomu, v ktorom sa obzeráme späť, čo všetko sme dokázali a čo ďalšie by sme si priali dosiahnuť v novom roku. Nech už budeš Nový rok oslavovať kdekoľvek a s kýmkoľvek, team MARK face and body ti praje príjemnú zábavu! Nech je rok 2018 ešte lepší a úspešnejší ako ten predošlý, plný splnených snov a prianí ;)

Teším sa na naše stretnutia v novom roku sruberka!

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..

Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?
Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?

20 sep , 2023

Existuje nespočetné množstvo typov pleti, z ktorých každý má svoje jedinečné potreby a výzvy. Dnes sa zameriame na jednu z najnáročnejších - citlivú pleť. Možno ste práve Vy jeden z tých, ktorí denne zažívajú nepohodlie ako pálenie, svrbenie či začervenanie pokožky z rôznych príčin. Alebo Vás trápi diagnóza ako ekzém, rosacea či kuperóza? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, tento príspevok je určený práve Vám.

 

Čítať viac..

Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia
Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia

20 sep , 2023

V rámci nedávnej výzvy na testovanie našich produktov sa zapojilo niekoľko z Vás. Odkryli ste nám svoje príbehy a my Vám ďakujeme za obrovskú dôveru, otvorenosť a možnosť byť súčasťou Vašej dennej rutiny.

Čítať viac..