Rozlúčka so starým rokom

29 dec , 2017

Rozlúčka so starým rokom

Ahoj scruberka,

dlho očakávaná Silvestrovská noc je o chvíľu tu a ty si určite dostala hneď niekoľko pozvaní, kde ju veľkolepo osláviť. Práve koncoročná párty je pre mnohých veľmi dôležitou udalosťou a od teba sa tak akosi očakáva, že budeš za hviezdu aj v túto noc v roku (ako zažiariť na Silvestra a byť kráľovnou večera som ti poradil minulý rok TU). 

Ak však chceš tento rok stráviť poslednú noc v roku trošku pokojnejším spôsobom, pri ktorom nebudeš potrebovať niekoľko dní na zotavenie, tak mám pre teba tentokrát hneď niekoľko tipov ako nahradiť silvestrovské radovánky.

V kruhu najbližších

Možno ti tú pravú a intímnu koncoročnú oslavu dopraje miesto “na konci sveta”. Rozhovory s priateľmi či rodinou, hry a nasávanie atmosféry v kruhu najbližších. Zabudni na mobil, ohňostroje, opitých a agresívnych mladistvých či televízne odpočítavanie. Silvester na chate na odľahlom mieste ti poskytne priestor na vysporiadanie myšlienok a rozlúčku so starým rokom. Načerpanie novej sily a psychickej pohody v prostredí prírody je predsa liečivé.

Romantika vo dvojici

Zaľúbené páry si určite vystačia aj osamote, bez zbytočného hluku a davu. Ak ste si nestihli naplánovať wellness pobyt v horách či dokonca v zahraničí, určite bude skvelou voľbou aj domáca pohodová romantika s maratónom obľúbených filmových klasík, kvalitným vínom, spoločnou vaňou či dobrou masážou.

Dopraj si relax

Aj silvestrovský večer, kedy si dopraješ čas sama pre seba má svoje čaro! Horúca vaňa s lupeňmi kvetín, ružovými bublinkami v pohári a vyživujúcou maskou na tvári dopomôže zanechať všetky starosti v starom roku a vykročiť tou správnou nohou do toho nového. Luxusné telové a tvárové peelingy MARK srub doprajú tvojej pokožke výnimočnú starostlivosť a nádhernú vôňu. Prírodné oleje zanechajú tvoju pokožku hydratovanú, vláčnu a hebkú, trstinový cukor a morská soľ zbavia pokožku všetkých nečistôt a vitamín E dodá pokožke potrebnú elasticitu.

Nový rok je pre všetkých z nás taký malý bod zlomu, v ktorom sa obzeráme späť, čo všetko sme dokázali a čo ďalšie by sme si priali dosiahnuť v novom roku. Nech už budeš Nový rok oslavovať kdekoľvek a s kýmkoľvek, team MARK face and body ti praje príjemnú zábavu! Nech je rok 2018 ešte lepší a úspešnejší ako ten predošlý, plný splnených snov a prianí ;)

Teším sa na naše stretnutia v novom roku sruberka!

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

10 apr , 2024

Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

 

Čítať viac..

Prečo je dôležité pH v šampónoch?
Prečo je dôležité pH v šampónoch?

20 mar , 2024

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

Čítať viac..

Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu
Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu

01 mar , 2024

Milé dámy,

 

Nasledujúci článok patrí Vám. Celulitída je totiž (bohužiaľ) väčšinou problémom žien.

Na vine je hormón estrogén, ktorý je u mužov zastúpený minimálne. 

Čítať viac..