Pri každej objednávke nad 35 € doprava Slovenskou poštou a MARK Fusakle ZADARMO.

Rozlúčka so starým rokom

Rozlúčka so starým rokom

29 Dec , 2017

Ahoj scruberka,

dlho očakávaná Silvestrovská noc je o chvíľu tu a ty si určite dostala hneď niekoľko pozvaní, kde ju veľkolepo osláviť. Práve koncoročná párty je pre mnohých veľmi dôležitou udalosťou a od teba sa tak akosi očakáva, že budeš za hviezdu aj v túto noc v roku (ako zažiariť na Silvestra a byť kráľovnou večera som ti poradil minulý rok TU). 

Ak však chceš tento rok stráviť poslednú noc v roku trošku pokojnejším spôsobom, pri ktorom nebudeš potrebovať niekoľko dní na zotavenie, tak mám pre teba tentokrát hneď niekoľko tipov ako nahradiť silvestrovské radovánky.

V kruhu najbližších

Možno ti tú pravú a intímnu koncoročnú oslavu dopraje miesto “na konci sveta”. Rozhovory s priateľmi či rodinou, hry a nasávanie atmosféry v kruhu najbližších. Zabudni na mobil, ohňostroje, opitých a agresívnych mladistvých či televízne odpočítavanie. Silvester na chate na odľahlom mieste ti poskytne priestor na vysporiadanie myšlienok a rozlúčku so starým rokom. Načerpanie novej sily a psychickej pohody v prostredí prírody je predsa liečivé.

Romantika vo dvojici

Zaľúbené páry si určite vystačia aj osamote, bez zbytočného hluku a davu. Ak ste si nestihli naplánovať wellness pobyt v horách či dokonca v zahraničí, určite bude skvelou voľbou aj domáca pohodová romantika s maratónom obľúbených filmových klasík, kvalitným vínom, spoločnou vaňou či dobrou masážou.

Dopraj si relax

Aj silvestrovský večer, kedy si dopraješ čas sama pre seba má svoje čaro! Horúca vaňa s lupeňmi kvetín, ružovými bublinkami v pohári a vyživujúcou maskou na tvári dopomôže zanechať všetky starosti v starom roku a vykročiť tou správnou nohou do toho nového. Luxusné telové a tvárové peelingy MARK srub doprajú tvojej pokožke výnimočnú starostlivosť a nádhernú vôňu. Prírodné oleje zanechajú tvoju pokožku hydratovanú, vláčnu a hebkú, trstinový cukor a morská soľ zbavia pokožku všetkých nečistôt a vitamín E dodá pokožke potrebnú elasticitu.

Nový rok je pre všetkých z nás taký malý bod zlomu, v ktorom sa obzeráme späť, čo všetko sme dokázali a čo ďalšie by sme si priali dosiahnuť v novom roku. Nech už budeš Nový rok oslavovať kdekoľvek a s kýmkoľvek, team MARK face and body ti praje príjemnú zábavu! Nech je rok 2018 ešte lepší a úspešnejší ako ten predošlý, plný splnených snov a prianí ;)

Teším sa na naše stretnutia v novom roku sruberka!

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.