Pri každej objednávke nad 35 € doprava Slovenskou poštou a MARK Fusakle ZADARMO.

4 triky ako si užiť Vianoce a nepribrať

4 triky ako si užiť Vianoce a nepribrať

22 Dec , 2017

Ahoj,

aj ty miluješ Vianoce, ale už v polovici sviatkov si začínaš vyčítať, koľko si toho už zjedla, a o koľko viac asi ručička váhy ukáže po novom roku? Choď na to tento rok inak! Stačí sa len trochu strážiť, a Vianoce si užiješ úplne bez následkov ;).

1) Tri koláčiky denne

Základ je neprejedať sa! Toto bude na začiatku celkom ťažké, ale chce to len pár dní a zvykneš si. Respektíve zistíš, že tri vanilkové rožteky tvoje chute zaženú úplne rovnako ako celý tanier. A okrem toho, že nebudeš mať výčitky, má to ešte jednu výhodu: koláče ti vydržia oveľa dlhšie ako len do Silvestra ;).

2) Šalát bez majonézy

Slovenská tradičná vianočná večera je kalorické peklo. Skús teda vyprážaného kapra odľahčiť aspoň zdravšou formou šalátu. Asi vieš, že čo domácnosť, to iný recept, a tak ťa neprekvapí, že internet je plný návodov na zemiakový šalát - vyber si tento rok ten, ktorý sa zaobíde bez majonézy.

3) Namiesto čokolády MARK

Keď už budeš mať svoj denný limit na koláčiky vyčerpaný, no stále ťa bude naháňať chuť na sladké, dopraj si relax v sprche alebo vo vani spolu so sladkým MARKom. Na výber máš buď čisto čokoládovú verziu alebo vianočnú limitovanú edíciu kávového peelingu s vôňou čokolády a pomarančov.

4) Dostatok pohybu

Kým sme počas roka a všedných dní zvyknutí nielen oveľa viac športovať, ale celkovo sa viac hýbať - beháme po meste, niečo zariaďujeme, cez Vianoce naopak dosť často len sedíme pri rozprávkach, prípadne u príbuzných a priateľov a jeme. Mysli na túto zmenu režimu a bráň sa jej. Vianočné rodinné stretnutie sa predsa úplne v pohode dá vyriešiť aj prechádzkou alebo napríklad lyžovaním.

Šťastné a veselé! :)

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.