Pri každej objednávke nad 35 € doprava Slovenskou poštou a MARK Fusakle ZADARMO.

MARK face scrub a krásna pleť tváre :)

MARK face scrub a krásna pleť tváre :)

23 Jan , 2017

Ahoj,

ak si jedna z tých, ktoré začali svoj boj s problematickou pleťou a stále si za ňou krok pozadu, určite oceníš moju SOS pomoc. Drobné nedokonalosti sa z času na čas objavia na pleti každého z nás. V zimných mesiacoch sa navyše stav pleti často ešte viac zhoršuje. Prekúrené miestnosti, autá, nákupné centrá a vonku -10 °C. Teplotné rozdiely a suchý, prekúrený vzduch pôsobí na našu pokožku šokovo. Nadmerná mastnota, červené fliačiky, kolotoč vyrážok, či napätá, svrbiaca a suchá pokožka. Stav pleti ovplyvňuje veľa faktorov, môže to byť prejav klímy ale aj stresu, hormonálnej nerovnováhy či nevhodného spôsobu stravovania. Ak si už zúfalo vyskúšala všetky spôsoby a výsledok stále neprichádza, nastupujem na rad hrdo a s odhodlaním ja, aby som tvoju pleť spoľahlivo dostal do želanej rovnováhy.

Zbohom dehydratácia a suchá pokožka!

Pokožka nášho tela je pred vonkajším prostredím chránená vrchnou vrstvou epidermy zloženej z kožného mazu, vody a rôznych organických zlúčenín. Chráni naše telo pred škodlivými baktériami. Ak je ochranná bariéra narušená, pokožka si nedokáže tvoriť potrebné zásoby, prestáva plniť svoju funkciu a stáva sa suchou. A tu prichádzam na pomoc ja. Obsahujem reparačné zložky, ktoré obnovujú ochranné mechanizmy kože. Už počas sprchovania tvoju pokožku ošetrím a dodám jej vitamín E a stratenú vlhkosť.

Správna hygiena.

Pokiaľ aj ty obľubuješ poriadne horúcu sprchu, ktorá ťa vymrznutú zahreje, mala by si zbystriť. Tento príjemný očistný rituál je jednou z hlavých príčin poškodenia ochrannej kožnej bariéry. Voda by nemala presiahnuť 35 °C! Pri veľmi suchej pokožke sa dokonca vôbec neodporúča používať sprchové gély ale nahradiť ich sprchovým olejom. Uf. Ešteže so mnou to máš 2 in 1 :)

Akné a mastná pleť.

Nepekné akné a mastná pleť nie sú len záležitosťou puberty. Ako som ti už ukázal v článku Zbav sa konečne akné ich príčiny môžu byť od genetických predispozícií až po stres či rôzne zápaly. Keďže ma neustále kontaktuje veľa z vás s problémom týkajúcim sa problematickej pleti tváre, rozhodol som sa riešiť ho priamo. Nový MARK face scrub Tea tree & Jojoba je vyvinutý špeciálne pre potreby problematickej pleti. Vďaka kombinácii kávy a kvalitných prírodných ingrediencií tvoju pleť zbaví nečistôt a nedokonalostí, naviac ju vyživí, dokonale hydratuje a zjemní.

Okrem tradičných ingrediencií, ktoré nájdeš v každom mojom balení, môj nový kávový peeling navyše obsahuje výživný jojobový, avokádový olej a esenciálne oleje z grepu a tea tree. Tea tree esenciálny olej má antibakteriálne účinky, čím zabraňuje tvorbe akné a zvýšenej tvorbe mazu. Grapefruitový esenciálny olej pleť nádherne očistí. Starostlivo vybrané zložky pleť vyhladzujú a omladia, pôsobia hojivo, antibakteriálne a regeneračne.

Keďže ide o prvý scrub na tvár, jeho konzistencia je jemná, prispôsobená pokožke tváre, ale zároveň dokonale odstráni odumreté kožné bunky a prekrví pokožku. Odporúčam ho používať aj ako masku na tvár, v tom prípade si ho len jemne nanes na vlhkú pokožku tváre a nechaj pôsobiť aj dlhšie (do 20 minút). Buď opatrná v očnom okolí. 

 Ak si ma ešte stále nevyskúšala, neváhaj! Teším sa na tvoje reakcie a fotky Pred a Po použití, aby som videl, ako som po mohol. Veď to je moje poslanie :)

Príjemné scrubovanie :)

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.