Plážová taška ZADARMO k nákupu nad 25€. Akcia platí do 16.6

Leto volá ...

Leto volá ...

11 Jún , 2016

Ahoj kočka, 

nevieš sa už dočkať leta a dovolenky? Ja tiež...Kam sa chystáš tento rok? Ak Ti čítam myšlienky správne, tak to bude určite more a veľa, veľa slnka. Prezradím Ti tajomstvo. Chceš? Ak stráviš so mňou pred dovolenkou zopár chvíľ, Tvoja pokožka bude ešte krajšia a opálenejšia. Ako to?

Príprava pokožky na opaľovanie

Aby sa Tvoja pokožka rovnomerne a rýchlejšie opálila a bronzový odtieň si aj dlhšie zachovala, treba ju najskôr zbaviť odumretých buniek a šupiniek. A na to je ideálny môj kávový peeling na telo! Tak neváhaj a pomaznaj sa so mnou, skôr ako si zbalíš kufre a vyrazíš za slnkom. Najlepšie je začať s peelingom pokožky čím skôr a ideálne pravidelne aspoň 2 krát do týždňa. Ak však už nestíhaš, rezervuj si na prípravu Tvojej pokožky minimálne 2 týždne. Len tak Ti budem môcť dokázať, čo viem. V horúcich dňoch ma môžeš mať aj v ľadovej verzii :) Viac sa dočíťaš v blogu Schlaď sa s MARKom.

Nezabudni na betakarotén

Nielen ja Ti pomôžem ku krásne hnedej pokožke. Ja sa postarám o Tvoje telo zvonka a betakarotén zvnútra. Tento významný karotenoid a antioxidant Ti pomôže pripraviť pokožku na slnenie, minimalizovať možné poškodenie kože a ochrániť ju pred vplyvom voľných radikálov. Taktiež ako ja, aj betakarotén Ti predĺži opálenie. Dopraj si ho prostredníctvom výživového doplnku alebo stav na prírodnú podobu vo forme ovocia a zeleniny. Prírodný betakarotén nájdeš v mrkve, marhuliach, cvikle, špenáte, rebarbore, ale aj v mangu a paradajkách. Môžeš si na nich pochutnať len tak alebo si namixuj chutný smoothie.

Chcem byť stále s Tebou

Chcem Ti vyznávať lásku a byť s Tebou stále, tak ma prosím zober aj na dovolenku. Stačí mi málo, len kúsoček miesta v kufri. Uvidíš, neoľutuješ... Svoje zázračné ruky Ti poskytnem aj počas dní dovolenkového leňošenia. Nemusíš sa ma totiž báť ani v priebehu opaľovania. Len buď prosím jemná, Tvoja opálená pokožka je predsa len citlivejšia. Zľahka a nežne si ma prikladaj na pokožku a ja sa Ti odvďačím jej jemnosťou a hebkosťou.

Neľútostný návrat

Po návrate z dovolenky môžeš byť smutná, že je už po nej. Je to prirodzené a normálne. Spolu si však môžeme zaspomínať, ako tam bolo krásne a bezstarostne. Pamätáš sa, ako som ti hovoril, že Ti pomôžem udržať si karamelovú pokožku čo najdlšie? Stačí, ak vudeš používať môj kávový peeling aj naďalej :) Skrývam v sebe totiž tie najlepšie látky, ktoré Tvoju pokožku hýčkajú a rozmaznávajú. Vyskúšaj ma, napríklad, v peppermintovej verzii, ktorá nám naše horúce rande ešte viac osvieži a schladí. Ak chceš svojej pokožke dobre, pokračuj aj v dopovaní sa betakaroténom a pi veľa vody, aby si jej dopriala potrebnú hydratáciu.

Verím, že naše randenie nikdy neskončí, budem tu stále pre Teba a Tvoju pokožku....

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať
Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať

12 Jún , 2019

Keď ide o Deň otcov je jednoduché kúpiť tatinovi ponožky či knižku. Čo je však vec, po ktorej všetci muži túžia, ale málokedy si to zaobstarajú sami? Nie, nie sú to hodinky ani nový televízny ovládač, ale kvalitná luxusná kozmetika. Pravdou je, že každý muž tajne túži po hodvábne hladkej pokožke a hustých lesklých vlasoch. Práve preto som ti pripravil zoznam po čom skutočne otcovia túžia. 

Čítať viac..

Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám
Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám

05 Jún , 2019

K liečbe akné sa dá pristupovať rôznymi spôsobmi - liekmi na predpis od lekára, skúšaním rôznych kozmetických výrobkov, zmenou životosprávy alebo liečbou prírodnou cestou. Aj keď farmaceutická liečba akné dosahuje dobré výsledky, veľakrát je sprevádzaná nepríjemnými vedľajšími účinkami na tvoje zdravie. V dnešnom chemickom a synteticky vyrobenom svete je niekedy príjemné urobiť krok späť od drsných chemikálií a vyskúšať radšej terapiu schválenú len materskou prírodou - najmä ak tvoja pokožka dlhodobo trpí.

Čítať viac..

Kozmetika v tehotenstve
Kozmetika v tehotenstve

29 Máj , 2019

Od kedy si zistila, že v tebe rastie nový život určite ti v hlave vyvstalo množstvo dôležitých otázok ohľadom toho čo môžeš a čo nemôžeš. Počas tehotenstva sú rizikové pre mamičky niektoré jedlá a lieky, ale málo sa hovorí o kozmetike, ktorá môže byť počas tehotenstva riziková. Preto práve počas tehotenstva je dôležité pre budúce mamičky sa zamerať viacej na kvalitu výrobkov, ako kvantitu. 

Čítať viac..

English   Deutsch   Românesc   Magyar   Česky