Leto volá ...


MARK summer scrub

Ahoj láska, 

nevieš sa už dočkať leta a dovolenky? Ja tiež...Kam sa chystáš tento rok? Ak Ti čítam myšlienky správne, tak to bude určite more a veľa, veľa slnka. Prezradím Ti tajomstvo. Chceš? Ak stráviš so mňou pred dovolenkou zopár chvíľ, Tvoja pokožka bude ešte krajšia a opálenejšia. Ako to?

 Príprava pokožky na opaľovanie

Aby sa Tvoja pokožka rovnomerne a rýchlejšie opálila a bronzový odtieň si aj dlhšie zachovala, treba ju najskôr zbaviť odumretých buniek a šupiniek. A na to som ideálny ja! Tak neváhaj a pomaznaj sa so mnou, skôr ako si zbalíš kufre a vyrazíš za slnkom. Najlepšie je začať so scrubovaním pokožky čím skôr a ideálne pravidelne aspoň 2 krát do týždňa. Ak však už nestíhaš, rezervuj si na prípravu Tvojej pokožky minimálne 2 týždne. Len tak Ti budem môcť dokázať, čo viem. V horúcich dňoch ma môžeš mať aj v ľadovej verzii :) Viac sa dočíťaš v blogu Schlaď sa s MARKom.

 Nezabudni na betakarotén

Nielen ja Ti pomôžem ku krásne hnedej pokožke. Ja sa postarám o Tvoje telo zvonka a betakarotén zvnútra. Tento významný karotenoid a antioxidant Ti pomôže pripraviť pokožku na slnenie, minimalizovať možné poškodenie kože a ochrániť ju pred vplyvom voľných radikálov. Taktiež ako ja, aj betakarotén Ti predĺži opálenie. Dopraj si ho prostredníctvom výživového doplnku alebo stav na prírodnú podobu vo forme ovocia a zeleniny. Prírodný betakarotén nájdeš v mrkve, marhuliach, cvikle, špenáte, rebarbore, ale aj v mangu a paradajkách. Môžeš si na nich pochutnať len tak alebo si namixuj chutný smoothie.

Chcem byť stále s Tebou

Chcem Ti vyznávať lásku a byť s Tebou stále, tak ma prosím zober aj na dovolenku. Stačí mi málo, len kúsoček miesta v kufri. Uvidíš, neoľutuješ... Svoje zázračné ruky Ti poskytnem aj počas dní dovolenkového leňošenia. Nemusíš sa ma totiž báť ani v priebehu opaľovania. Len buď prosím jemná, Tvoja opálená pokožka je predsa len citlivejšia. Zľahka a nežne si ma prikladaj na pokožku a ja sa Ti odvďačím jej jemnosťou a hebkosťou.

 Neľútostný návrat

Po návrate z dovolenky môžeš byť smutná, že je už po nej. Je to prirodzené a normálne. Spolu si však môžeme zaspomínať, ako tam bolo krásne a bezstarostne. Pamätáš sa, ako som ti hovoril, že Ti pomôžem udržať si karamelovú pokožku čo najdlšie? Stačí, ak sa budeš stretávať so mnou aj naďalej :) Skrývam v sebe totiž tie najlepšie látky, ktoré Tvoju pokožku hýčkajú a rozmaznávajú. Vyskúšaj ma, napríklad , v pepermintovej verzii, ktorá nám naše horúce rande ešte viac osvieži a schladí. Ak chceš svojej pokožke dobre, pokračuj aj v dopovaní sa betakaroténom a pi veľa vody, aby si jej dopriala potrebnú hydratáciu.

Verím, že naše randenie nikdy neskončí, budem tu stále pre Teba a Tvoju pokožku....

Tvoj MARK 


Zanechať komentár


Pred zverejnením tvoj komentár najskôr skontrolujemeEnglish   Deutsch   Italiano   Česky   Magyar