K nákupu nad 25€ MARK scrub (100g) ZADARMO

Leto volá ...

Leto volá ...

11 Jún , 2016

Ahoj kočka, 

nevieš sa už dočkať leta a dovolenky? Ja tiež...Kam sa chystáš tento rok? Ak Ti čítam myšlienky správne, tak to bude určite more a veľa, veľa slnka. Prezradím Ti tajomstvo. Chceš? Ak stráviš so mňou pred dovolenkou zopár chvíľ, Tvoja pokožka bude ešte krajšia a opálenejšia. Ako to?

Príprava pokožky na opaľovanie

Aby sa Tvoja pokožka rovnomerne a rýchlejšie opálila a bronzový odtieň si aj dlhšie zachovala, treba ju najskôr zbaviť odumretých buniek a šupiniek. A na to je ideálny môj kávový peeling na telo! Tak neváhaj a pomaznaj sa so mnou, skôr ako si zbalíš kufre a vyrazíš za slnkom. Najlepšie je začať s peelingom pokožky čím skôr a ideálne pravidelne aspoň 2 krát do týždňa. Ak však už nestíhaš, rezervuj si na prípravu Tvojej pokožky minimálne 2 týždne. Len tak Ti budem môcť dokázať, čo viem. V horúcich dňoch ma môžeš mať aj v ľadovej verzii :) Viac sa dočíťaš v blogu Schlaď sa s MARKom.

Nezabudni na betakarotén

Nielen ja Ti pomôžem ku krásne hnedej pokožke. Ja sa postarám o Tvoje telo zvonka a betakarotén zvnútra. Tento významný karotenoid a antioxidant Ti pomôže pripraviť pokožku na slnenie, minimalizovať možné poškodenie kože a ochrániť ju pred vplyvom voľných radikálov. Taktiež ako ja, aj betakarotén Ti predĺži opálenie. Dopraj si ho prostredníctvom výživového doplnku alebo stav na prírodnú podobu vo forme ovocia a zeleniny. Prírodný betakarotén nájdeš v mrkve, marhuliach, cvikle, špenáte, rebarbore, ale aj v mangu a paradajkách. Môžeš si na nich pochutnať len tak alebo si namixuj chutný smoothie.

Chcem byť stále s Tebou

Chcem Ti vyznávať lásku a byť s Tebou stále, tak ma prosím zober aj na dovolenku. Stačí mi málo, len kúsoček miesta v kufri. Uvidíš, neoľutuješ... Svoje zázračné ruky Ti poskytnem aj počas dní dovolenkového leňošenia. Nemusíš sa ma totiž báť ani v priebehu opaľovania. Len buď prosím jemná, Tvoja opálená pokožka je predsa len citlivejšia. Zľahka a nežne si ma prikladaj na pokožku a ja sa Ti odvďačím jej jemnosťou a hebkosťou.

Neľútostný návrat

Po návrate z dovolenky môžeš byť smutná, že je už po nej. Je to prirodzené a normálne. Spolu si však môžeme zaspomínať, ako tam bolo krásne a bezstarostne. Pamätáš sa, ako som ti hovoril, že Ti pomôžem udržať si karamelovú pokožku čo najdlšie? Stačí, ak vudeš používať môj kávový peeling aj naďalej :) Skrývam v sebe totiž tie najlepšie látky, ktoré Tvoju pokožku hýčkajú a rozmaznávajú. Vyskúšaj ma, napríklad, v peppermintovej verzii, ktorá nám naše horúce rande ešte viac osvieži a schladí. Ak chceš svojej pokožke dobre, pokračuj aj v dopovaní sa betakaroténom a pi veľa vody, aby si jej dopriala potrebnú hydratáciu.

Verím, že naše randenie nikdy neskončí, budem tu stále pre Teba a Tvoju pokožku....

Tvoj MARK 
Tiež v Novinky

Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery
Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery

15 Mar , 2019

Čítať viac..

Zbaľ kufre s MARKOM
Zbaľ kufre s MARKOM

08 Mar , 2019

Ahoj cestovateľka,

tento týždeň nás privítali prvé jarné teploty a je tendencia, že počasie vonku sa bude zo dňa na deň stále už iba zlepšovať. Ako to už býva, so zvyšujúcimi sa teplotami čoraz viac začíname premýšľať nad dovolenkou, ktorá poskytuje únik z každonnej rutiny. 

Čítať viac..

Sprcha versus kúpeľ
Sprcha versus kúpeľ

01 Mar , 2019

Horúca sprcha v zime na zahriatie, ľadová v lete na schladenie je pre mňa ten najlepší záver dlhého dňa. Nehovoriac o dlhej upokojujúcej vani. Nanešťastie "všetkého veľa škodí" platí aj v tomto prípade. Takže ako to nepreháňať s hygienou?

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Magyar   Česky