K nákupu nad 25€ MARK scrub (100g) ZADARMO

Prvé rande s MARKom :)

Prvé rande s MARKom :)

03 Jún , 2016

Ahoj,

tento blog chcem venovať práve Tebe - moja nová láska. Ideš ma vyskúšať po prvýkrát a ja Ťa chcem previesť cez jednotlivé kroky tohto spoločného zážitku, aby si zo mňa dostala maximum. Ak si už skúsená scruberka, dúfam, že mi nedáš košom. Verím, že aj Ty si tu nájdeš niečo, čo Ťa zaujme.

Takže ako na to? Mohol by som samozrejme tvrdiť, že všetky informácie sa nachádzajú na zadnej strane obalu, ale poďme sa na to pozrieť bližšie.

Predohra

Každá z vás má iné sprchové rituály, takže v tejto oblasti nechcem nič kázať. Môžem Ti ale poradiť, aby si otvorila obal ešte predtým ako vojdeš do sprchy a nadýchla sa úžasnej vône kávy, v kombinácii so sviežou vôňou citrusov, pepermintu alebo kokosu. Môžeš si ma nechať v obale, alebo máš možnosť presypať ma do praktického pohárika.

Polož si ma niekde, kde ma budeš mať na dosah ruky. Daj pozor, aby sa do môjho obalu nedostala voda. Potom navlhči svoje telo. Sprcha alebo vaňa – to je mi v podstate jedno, ale voda je dôležitá, ideálne teplá, lebo otvára póry a pripraví pokožku na lepšie prijímanie výživných látok, ktoré obsahujem.

Akcia

Do rúk si odsyp potrebné množstvo a jemnými krúživými pohybmi ma vmasíruj do pokožky. Možno sa Ti budem zdať trocha drsný, ale to len preto, lebo chem, aby sa Ti pokožka krásne prekrvila a odumreté kožné bunky a šupinky sa odstránili.

Môžeš si ma vmasírovať na konkrétne miesto (tvár, dekolt, nohy, lakte, chodidlá), alebo ma aplikuj na celé telo. Ak máš na pokožke zapálené miesto alebo čerstvú ranku, tak ho pri nanášaní vynechaj. Môžeš ma použiť aj ako kávovú masku a to tak, že ma na pokožku len jemne vklepeš.


A teraz dôležitá fáza – moje pôsobenie. Všetko dobré si vyžaduje čas, tak sa prosím neponáhľaj, keď budeme spolu. Nechaj ma pôsobiť 5-10 minút ak chceš naozaj dobrý výsledok v podobe jemnej a hydratovanej kože. Niekoré z vás sú nedočkavé a urobia z toho rýchlovku a kofeín a prírodné oleje nestihnú urobiť všetku prácu. Najmä v prípade akné, strií, celulitídy a ďalších možných nedostatkov pokožky. Pýtaš sa čo zatiaľ robiť? Môžeš pritom počúvať svojú obľúbenú hudbu, alebo praktizovať dýchacie cvičenia. Alebo si so mnou sprav selfie a pošli mi ju na InstagramNa záver sa opláchni a jemne sa poutieraj do osušky alebo uteráka a náš sprchový príbeh sa končí. 

Otázka na telo ktorú dostávam celkom často – použiť sprchový gél pred, či po scrubovaní? A použiť vôbec sprchový gél? Poradím ti. Ak si žienka ktorá rada spája rôzne činnosti, tak potom radšej gél pred, ako po mojom použití. 

Po tom...

Kokosový a mandľový olej dostatočne hydratujú pokožku, takže sa nebudeš musieť už krémovať. Ale je to na Tebe. 

MARK face and body scrub
Dúfam, že prvý krát to bol (alebo bude) úžasný zážitok a budem sa tešiť na ďalšie rande. Keďže som kontaktný typ, najlepšie 2-3 krát do týždňa, vtedy mám najlepšie výsledky.
O tom, ako sú so mnou spokojné moje obdivovateľky si môžeš prečítať na www.markscrub.com/recenzie alebo priamo TU.

Tvoj MARK




Tiež v Novinky

Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery
Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery

15 Mar , 2019

Čítať viac..

Zbaľ kufre s MARKOM
Zbaľ kufre s MARKOM

08 Mar , 2019

Ahoj cestovateľka,

tento týždeň nás privítali prvé jarné teploty a je tendencia, že počasie vonku sa bude zo dňa na deň stále už iba zlepšovať. Ako to už býva, so zvyšujúcimi sa teplotami čoraz viac začíname premýšľať nad dovolenkou, ktorá poskytuje únik z každonnej rutiny. 

Čítať viac..

Sprcha versus kúpeľ
Sprcha versus kúpeľ

01 Mar , 2019

Horúca sprcha v zime na zahriatie, ľadová v lete na schladenie je pre mňa ten najlepší záver dlhého dňa. Nehovoriac o dlhej upokojujúcej vani. Nanešťastie "všetkého veľa škodí" platí aj v tomto prípade. Takže ako to nepreháňať s hygienou?

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Magyar   Česky