Prvé rande s MARKom :)


MARK scrub peeling

 

Ten krát po prvé...

Tento blog chcem venovať práve Tebe - moja nová láska. Ideš ma vyskúšať po prvý krát a ja Ťa chcem previesť cez jednotlivé kroky tohto spoločného zážitku, aby si zo mňa dostala maximum. Ak si už skúsená scruberka, dúfam že mi nedáš košom. Verím, že aj Ty si tu nájdeš niečo, čo Ťa zaujme.

Takže ako na to? Mohol by som samozrejme tvrdiť, že všetky informácie sa nachádzajú na zadnej strane obalu, ale poďme sa na to pozrieť bližšie.

Predohra

Každá z vás má iné sprchové rituály, takže v tejto oblasti nechcem nič kázať. Môžem Ti ale poradiť, aby si otvorila obal ešte predtým ako vojdeš do sprchy a nadýchla sa úžasnej vône kávy, v kombinácii so sviežou vôňou citrusov, pepermintu alebo kokosu. Môžeš si ma nechať v obale, alebo máš možnosť presypať ma do pohárika, ktorý nájdeš na https://goo.gl/vI8Ams 

Polož si ma niekde, kde ma budeš mať na dosah ruky. Daj pozor, aby sa do môjho obalu nedostala voda. Potom navlhči svoje telo. Sprcha alebo vaňa – to je mi v podstate jedno, ale voda je dôležitá, ideálne teplá, lebo otvára póry a pripraví pokožku na lepšie prijímanie výživných látok, ktoré obsahujem.

MARK bath


Akcia

Do rúk si odsyp potrebné množstvo a jemnými krúživými pohybmi ma vmasíruj do pokožky. Možno sa Ti budem zdať trocha drsný, ale to len preto, lebo chem, aby sa Ti pokožka krásne prekrvila a odumreté kožné bunky a šupinky sa odstránili. Môžeš si ma vmasírovať na konkrétne miesto (tvár, dekolt, nohy, lakte, chodidlá), alebo ma aplikuj na celé telo. Ak máš na pokožke zapálené miesto alebo čerstvú ranku, tak ho pri nanášaní vynechaj. Môžeš ma použiť aj ako masku a to tak, že ma na pokožku len jemne vklepeš.

A teraz dôležitá fáza – moje pôsobenie. Všetko dobré si vyžaduje čas, tak sa prosím neponáhľaj, keď budeme spolu. Nechaj ma pôsobiť 5-10 minút ak chceš naozaj dobrý výsledok v podobe jemnej a hydratovanej kože. Niekoré z vás sú nedočkavé a urobia z toho rýchlovku a kofeín a prírodné oleje nestihnú urobiť všetku prácu. Najmä v prípade akné, strií, celulitídy a ďalších možných nedostatkov pokožky. Pýtaš sa čo zatiaľ robiť? Môžeš pritom počúvať svojú obľúbenú hudbu, alebo praktizovať dýchacie cvičenia. Alebo si so mnou sprav selfie a pošli mi ju na Instagram (@scrub_mark). Na záver sa opláchni a jemne sa poutieraj do osušky alebo uteráka a náš sprchový príbeh sa končí.

Otázka na telo ktorú dostávam celkom často – použiť sprchový gél pred, či po scrubovaní? A použiť vôbec sprchový gél? Poradím ti. Ak si žienka ktorá rada spája rôzne činnosti, tak potom radšej gél pred, ako po mojom použití. 

MARK face scrzb


Po tom...

Kokosový a mandľový olej dostatočne hydratujú pokožku, takže sa nebudeš musieť už krémovať. Ale je to na Tebe. 

Dúfam, že prvý krát to bol (alebo bude) úžasný zážitok a budem sa tešiť na ďalšie rande. Keďže som kontaktný typ, najlepšie 2-3 krát do týždňa, vtedy mám najlepšie výsledky.

MARK face and body scrub

O tom, ako sú so mnou spokojné moje obdivovateľky si môžeš prečítať na www.markscrub.com/recenzie alebo na tomto linku: https://goo.gl/hh6vVD

Tvoj MARK


Zanechať komentár


Pred zverejnením tvoj komentár najskôr skontrolujemeEnglish   Deutsch   Italiano   Česky   Magyar