Schlaď sa s MARKom....

25 máj , 2016

Schlaď sa s MARKom....

Ahojte!

vždy sa veľmi teším, keď mi pošlete našu spoločnú fotku, ako so mnou trávite voľné chvíle. Je pekné vedieť, že vám je so mnou dobre a ako skvele rozmaznávam vašu pokožku. Počasie je čoraz krajšie a vonku je teplejšie a teplejšie. Čo by ste povedali na to, keby sme sa spoločne príjemne schladili?

Prezradím vám, ako si vyrobiť jednoduchý ice scrub. Môžte si ho vyrobiť z MARKa, ktorého máte najradšej, alebo si môžte pripraviť viac voňavých variánt naraz. Ak si hovoríte, že to nie je nič pre vás, alebo nemáte na to čas, mýlite sa! Toto zvládne určite každá z vás a možno si pri tejto príprave aj oddýchnete.

Čo budete potrebovať?

  • kávový peeling MARK scrub
  • kokosový olej
  • formu na ľad alebo muffiny (výber formy a aj veľkosť je na vás)
Postup:
  1. V mikrovlnnej rúre alebo na sporáku roztopíme kokosový olej (pracujeme s vychladeným olejom).
  2. Na spodok formičiek lyžicou dáme trocha roztopeného kokosového oleja.
  3. Na vrstvu oleja pridáme scrub.
  4. Následne scrub zalejeme kokosovým olejom.

Takto pripravené mini scrubíky dáme do mrazničky odležať. Môžete ich v mrazničke skladovať aj dlhšiu dobu, nepokazia sa vám.

Ice scrub
Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí vybrať z mrazničky a aplikovať si ho na telo. Príjemne vás to schladí, a postupne sa vám začne po tele roztápať. Taktiež si ho môžete pred aplikáciou vybrať z mrazničky skôr, aby ste ho mali už trošku roztopený.

Ice scrub obsahuje bohatú dávku kokosového oleja, ktorý má veľa vitamínu E. Blahodarne účinky na seba nenechajú dlho čakať. Táto ľadová delikatesa, vám poslúži ako skvelý hydratačný krém, ale určite zapôsobí aj na vaše vrásky, ochabnutú kožu a celulitídu.


Tak čo, pustíte sa do toho? Ak áno, podeľte sa o tento zážitok so mnou na FB stránke alebo na Instagrame.

Už sa neviem dočkať!

Váš MARK
Tiež v Novinky

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..

Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?
Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?

20 sep , 2023

Existuje nespočetné množstvo typov pleti, z ktorých každý má svoje jedinečné potreby a výzvy. Dnes sa zameriame na jednu z najnáročnejších - citlivú pleť. Možno ste práve Vy jeden z tých, ktorí denne zažívajú nepohodlie ako pálenie, svrbenie či začervenanie pokožky z rôznych príčin. Alebo Vás trápi diagnóza ako ekzém, rosacea či kuperóza? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, tento príspevok je určený práve Vám.

 

Čítať viac..

Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia
Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia

20 sep , 2023

V rámci nedávnej výzvy na testovanie našich produktov sa zapojilo niekoľko z Vás. Odkryli ste nám svoje príbehy a my Vám ďakujeme za obrovskú dôveru, otvorenosť a možnosť byť súčasťou Vašej dennej rutiny.

Čítať viac..