Doprava Slovenskou poštou od 35 € ZADARMO.

Schlaď sa s MARKom....

Schlaď sa s MARKom....

25 Maj , 2016

Ahojte!

vždy sa veľmi teším, keď mi pošlete našu spoločnú fotku, ako so mnou trávite voľné chvíle. Je pekné vedieť, že vám je so mnou dobre a ako skvele rozmaznávam vašu pokožku. Počasie je čoraz krajšie a vonku je teplejšie a teplejšie. Čo by ste povedali na to, keby sme sa spoločne príjemne schladili?

Prezradím vám, ako si vyrobiť jednoduchý ice scrub. Môžte si ho vyrobiť z MARKa, ktorého máte najradšej, alebo si môžte pripraviť viac voňavých variánt naraz. Ak si hovoríte, že to nie je nič pre vás, alebo nemáte na to čas, mýlite sa! Toto zvládne určite každá z vás a možno si pri tejto príprave aj oddýchnete.

Čo budete potrebovať?

  • kávový peeling MARK scrub
  • kokosový olej
  • formu na ľad alebo muffiny (výber formy a aj veľkosť je na vás)
Postup:
  1. V mikrovlnnej rúre alebo na sporáku roztopíme kokosový olej (pracujeme s vychladeným olejom).
  2. Na spodok formičiek lyžicou dáme trocha roztopeného kokosového oleja.
  3. Na vrstvu oleja pridáme scrub.
  4. Následne scrub zalejeme kokosovým olejom.

Takto pripravené mini scrubíky dáme do mrazničky odležať. Môžete ich v mrazničke skladovať aj dlhšiu dobu, nepokazia sa vám.

Ice scrub
Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí vybrať z mrazničky a aplikovať si ho na telo. Príjemne vás to schladí, a postupne sa vám začne po tele roztápať. Taktiež si ho môžete pred aplikáciou vybrať z mrazničky skôr, aby ste ho mali už trošku roztopený.

Ice scrub obsahuje bohatú dávku kokosového oleja, ktorý má veľa vitamínu E. Blahodarne účinky na seba nenechajú dlho čakať. Táto ľadová delikatesa, vám poslúži ako skvelý hydratačný krém, ale určite zapôsobí aj na vaše vrásky, ochabnutú kožu a celulitídu.


Tak čo, pustíte sa do toho? Ak áno, podeľte sa o tento zážitok so mnou na FB stránke alebo na Instagrame.

Už sa neviem dočkať!

Váš MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.