Schlaď sa s MARKom....


Ice scrub

 

Ahojte!

vždy sa veľmi teším keď mi pošlete našu spoločnú fotku, ako so mnou trávite voľné chvíle. Je pekné vedieť, že vám je so mnou dobre a ako skvele rozmaznávam vašu pokožku. Počasie je čoraz krajšie a vonku je teplejšie a teplejšie. Čo by ste povedali na to, keby sme sa spoločne príjemne schladili?

Prezradím vám, ako si vyrobiť jednoduchý ice scrub. Môžte si ho vyrobiť z MARKa, ktorého máte najradšej, alebo si môžte pripraviť viac voňavých variánt naraz. Ak si hovoríte, že to nie je nič pre vás, alebo nemáte na to čas, mýlite sa! Toto zvládne určite každá z vás a možno si pri tejto príprave aj oddýchnete.

Budete na to potrebovať:

  • MARK scrub
  • kokosový olej
  • formu na ľad alebo muffiny (výber formy a aj veľkosť je na vás)
Postup:
  1. V mikrovlnnej rúre alebo na sporáku roztopíme kokosový olej (pracujeme s vychladeným olejom).
  2. Na spodok formičiek lyžicou dáme trocha roztopeného kokosového oleja.
  3. Na vrstvu oleja pridáme scrub.
  4. Následne scrub zalejeme kokosovým olejom.
Takto pripravené mini scrubíky dáme do mrazničky odležať. Môžete ich v mrazničke skladovať aj dlhšiu dobu, nepokazia sa vám.

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Stačí vybrať z mrazničky a aplikovať si ho na telo. Príjemne vás to schladí, a postupne sa vám začne po tele roztápať. Taktiež si ho môžete pred aplikáciou vybrať z mrazničky skôr, aby ste ho mali už trošku roztopený.

Ice scrub obsahuje bohatú dávku kokosového oleja, ktorý má veľa vitamínu E. Blahodarne účinky na seba nenechajú dlho čakať. Táto ľadová delikatesa, vám poslúži ako skvelý hydratačný krém, ale určite zapôsobí aj na vaše vrásky, ochabnutú kožu a celulitídu.

Tak čo, pustíte sa do toho? Ak áno, podeľte sa o tento zážitok so mnou na FB stránke alebo na Instagrame.

Už sa neviem dočkať!

MARK

1 komentár


  • Gabika

    Milujem ho čo viac dodať ❤️?


Zanechať komentár


Pred zverejnením tvoj komentár najskôr skontrolujemeEnglish   Deutsch   Italiano   Česky   Magyar