Doprava Slovenskou poštou od 35 € ZADARMO.

Ako potešiť našich oteckov?

Ako potešiť našich oteckov?

15 Jún , 2016

Ahoj,

tiež poznáš ten pocit, keď chceš niekomu spraviť radosť niečím výnimočným, ale žiadne nápady neprichádzajú? Chodíš ako zombie po obchodoch a nič Ti “nepadne do oka”? Si zúfalá, frustrovaná a unavená. Chcelo by to dobrý nápad… Blíži sa Deň otcov a Ty mu chceš spraviť radosť.

Pomôžem Ti, vlastne nie ja, ale moja dobrá kamoška Ivka, ktorá má skvelé nápady na originálne darčeky. Preto Ti posielam jej nápad:

Už týždeň rozmýšľam nad tým, ako prekvapiť môjho manžela na Deň otcov. Nenápadne som zisťovala, čo by ho potešilo, ale dostala som iba záhadnú odpoveď: “Niečo kreatívne!”. Uf, to mi ale dal. Farbičky ani plastelínu tým asi nemyslel… Nevzdávam sa, je to výzva k hlbšej úvahe. Medzi riadkami čítam, že chce byť na mňa hrdý, chce byť prekvapený a rozmaznávaný.

Naša dcéra mu už pripravila darček, vlastnoručne vyrobený. Kúpili sme obyčajnú bielu kravatu a tú pomaľovala farbami na textil. Nadšene aplikovala “hadíky”, bodky a čiarky, až vzniklo farebné abstraktné všeličo. “Takú kravatu nemá žiadny tatinko” vyhlásila spokojne, keď obdivovala hotové dielo. No, ale čo ja?

Počkať, už to mám. Darujem mu Kupónovú knižku. Nie, nemyslím tú bezcennú z Prvej vlny privatizácie. Moju - vlastnou hlavou vymyslenú. Budú v nej kupóny na niečo špeciálne, a keď bude mať chuť aplikovať ich na sebe, odovzdá vopred realizátorovi (mne). To je báječné a hlavne - KREATÍVNE. :-) Čo tak darovať mu handmade večeru pri sviečkach v útulnej kuchyni, výživnú masáž tváre spojenú s kávovým peelingom, masáž chrbta pri relaxačnej hudbe, zdravé raňajky do postele… Som zvedavá, ako sa mu to bude páčiť.

Ak sa vám môj nápad páči, kľudne použite obrázky kupónov. Stačí ich vytlačiť a “zošiť” napríklad ozdobnou nitkou, mašličkou alebo spinkovačom. Jeden extra tip - vložte knižku do väčšej krabice, zabaľte do viacerých papierov, alebo inak zamaskujte, aby bola chvíľka napätia pri rozbaľovaní darčeka čo najdlhšia.

MARK scrub voucher1

MARK scrub voucher2

MARK scrub voucher3

MARK scrub voucher4

MARK scrub voucher5

Všetko najlepšie oteckovia/ ocinkovia/ tatinkovia!

 Váš MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.