Ako potešiť našich oteckov?

15 jún , 2016

Ako potešiť našich oteckov?

Ahoj,

tiež poznáš ten pocit, keď chceš niekomu spraviť radosť niečím výnimočným, ale žiadne nápady neprichádzajú? Chodíš ako zombie po obchodoch a nič Ti “nepadne do oka”? Si zúfalá, frustrovaná a unavená. Chcelo by to dobrý nápad… Blíži sa Deň otcov a Ty mu chceš spraviť radosť.

Pomôžem Ti, vlastne nie ja, ale moja dobrá kamoška Ivka, ktorá má skvelé nápady na originálne darčeky. Preto Ti posielam jej nápad:

Už týždeň rozmýšľam nad tým, ako prekvapiť môjho manžela na Deň otcov. Nenápadne som zisťovala, čo by ho potešilo, ale dostala som iba záhadnú odpoveď: “Niečo kreatívne!”. Uf, to mi ale dal. Farbičky ani plastelínu tým asi nemyslel… Nevzdávam sa, je to výzva k hlbšej úvahe. Medzi riadkami čítam, že chce byť na mňa hrdý, chce byť prekvapený a rozmaznávaný.

Naša dcéra mu už pripravila darček, vlastnoručne vyrobený. Kúpili sme obyčajnú bielu kravatu a tú pomaľovala farbami na textil. Nadšene aplikovala “hadíky”, bodky a čiarky, až vzniklo farebné abstraktné všeličo. “Takú kravatu nemá žiadny tatinko” vyhlásila spokojne, keď obdivovala hotové dielo. No, ale čo ja?

Počkať, už to mám. Darujem mu Kupónovú knižku. Nie, nemyslím tú bezcennú z Prvej vlny privatizácie. Moju - vlastnou hlavou vymyslenú. Budú v nej kupóny na niečo špeciálne, a keď bude mať chuť aplikovať ich na sebe, odovzdá vopred realizátorovi (mne). To je báječné a hlavne - KREATÍVNE. :-) Čo tak darovať mu handmade večeru pri sviečkach v útulnej kuchyni, výživnú masáž tváre spojenú s kávovým peelingom, masáž chrbta pri relaxačnej hudbe, zdravé raňajky do postele… Som zvedavá, ako sa mu to bude páčiť.

Ak sa vám môj nápad páči, kľudne použite obrázky kupónov. Stačí ich vytlačiť a “zošiť” napríklad ozdobnou nitkou, mašličkou alebo spinkovačom. Jeden extra tip - vložte knižku do väčšej krabice, zabaľte do viacerých papierov, alebo inak zamaskujte, aby bola chvíľka napätia pri rozbaľovaní darčeka čo najdlhšia.

MARK scrub voucher1

MARK scrub voucher2

MARK scrub voucher3

MARK scrub voucher4

MARK scrub voucher5

Všetko najlepšie oteckovia/ ocinkovia/ tatinkovia!

 Váš MARK
Tiež v Novinky

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..

Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?
Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?

20 sep , 2023

Existuje nespočetné množstvo typov pleti, z ktorých každý má svoje jedinečné potreby a výzvy. Dnes sa zameriame na jednu z najnáročnejších - citlivú pleť. Možno ste práve Vy jeden z tých, ktorí denne zažívajú nepohodlie ako pálenie, svrbenie či začervenanie pokožky z rôznych príčin. Alebo Vás trápi diagnóza ako ekzém, rosacea či kuperóza? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, tento príspevok je určený práve Vám.

 

Čítať viac..

Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia
Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia

20 sep , 2023

V rámci nedávnej výzvy na testovanie našich produktov sa zapojilo niekoľko z Vás. Odkryli ste nám svoje príbehy a my Vám ďakujeme za obrovskú dôveru, otvorenosť a možnosť byť súčasťou Vašej dennej rutiny.

Čítať viac..