Tip na darček pre kamošku, sestru, mamku alebo priateľku

01 dec , 2017

Tip na darček pre kamošku, sestru, mamku alebo priateľku

Ahoj scruberka,

aj teba začína pomaly prepadať panika čím tento rok prekvapíš svoju kamošku, sestru alebo mamu? Ani tentokrát ťa nenechám v štichu! Urobil som pre vás menší prieskum medzi svojim vernými fanynkami. Tie mi prezradili, čo by ich na tohtoročné Vianoce najviac potešilo. Verím, že tu nájdeš inšpiráciu nielen ty, ale aj zopár mužov, ktorí hľadajú vianočné darčeky pre svoje polovičky.

Vianočná novinka - kávový peeling MARK Coffee Chocolate & Orange opantá aj tú najväčšiu ľadovú kráľovnú nádhernou vôňou pomaranču a čokolády a prebudí v nej jedinečnú vianočnú atmosféru. Táto zimná limitka jej vyčarí Vianoce priamo v kúpeľni a zanechá jej pokožku zamatovo jemnú a voňavú!

  Skvelým darčekom môže byť aj prírodná pleťová voda MARK face water Neroli. Má tri použitia – okrem toho, že pleť čistí, možno ju použiť aj na jej osvieženie a takisto ako vlasové tonikum. Spája v sebe regeneračné a ošetrujúce účinky, ktoré blahodárne pôsobia na všetky typy pleti.

   Ako bonus odporúčam doplniť vianočný balíček MARK Fusaklami, ktoré dokonalo napomôžu ochrane zdravej a krásnej pokožky nôh. Vo veselých unisex ponožkách na každodenné nosenie sa bude každá cítiť štýlovo krásna, no najmä pohodlne.

    Pokiaľ chceš darovať balíček produktov značky MARK face and body, pozri sa do ponuky vianočných setov. Nájdeš tam kombinácie viacerých produktov v štýlovom vianočnom balení za zvýhodnenú cenu! Pri objednávke do 3. decembra použi zľavový kód VIANOCE2017 a uplatní si mimoriadnu zľavu 10% na všetky vianočné sety

    EXTRA TIP! Skvelým darčekom pre každú po zdraví a kráse túžiacu dámu je aj Fitness diár 2018 od Fitshaker. Tento diár je výbornou pomôckou nielen na ceste za zdravším a krajším telom, ale aj šťastnejším životom. Určite by nemal chýbať v kabelke žiadnej scruberky!

    Verím, že som ťa inšpiroval a že tvojim blízkym pripravíš také darčeky, ktoré im budú robiť radosť! Príjemné nakupovanie,

    Tvoj MARK
    Tiež v Novinky

    Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
    Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

    10 apr , 2024

    Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

     

    Čítať viac..

    Prečo je dôležité pH v šampónoch?
    Prečo je dôležité pH v šampónoch?

    20 mar , 2024

    Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

    Čítať viac..

    Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu
    Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu

    01 mar , 2024

    Milé dámy,

     

    Nasledujúci článok patrí Vám. Celulitída je totiž (bohužiaľ) väčšinou problémom žien.

    Na vine je hormón estrogén, ktorý je u mužov zastúpený minimálne. 

    Čítať viac..