Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

24 nov , 2017

Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

Ahoj,

tiež máš pocit, že všetko, čo tvoj drahý potrebuje alebo chce už má? Že si mu už darovala všetko možné a nechceš sa opakovať? Hľadáš niečo originálne, ale nestojíš o žiadne lapače prachu? Tento prístup k darčekom mám aj ja, a preto ti veľmi rád poradím.

Presne pre takéto prípady mám v zálohe špeciálny pánsky kávový peeling. Volá sa štýlovo MARK for HIM after GYM, takže si tvoj drahý rozhodne nebude myslieť, že používa nejakú dievčenskú kozmetiku. Aj vôňu má tento scrub mužnú – okrem kávy v nej cítiť aj mätu a čokoládu.

A čo je hlavné – tvoj priateľ bude mať vďaka nemu krásne hladkú pleť a pokožku celého tela, takže sa ho budeš chcieť neustále dotýkať. Čo je mimochodom pre neho ďalší skvelý darček. 😊

Okrem toho ho peeling zbaví vyrážok alebo ekzému a krásne jeho pokožku (aj kúpeľňu) prevonia. Myslím si, že nakoniec budete spokojní obaja.

Ak by ti náhodou peeling ako darček na Vianoce nestačil, siahni po vianočných balíčkoch. Pre pánov mám v ponuke MARK Christmas package – Simple, ktorý okrem kávového peelingu obsahuje aj teplé a štýlové ponožky. Prípadne vsaď na vianočný balíček MARK Christmas package – for him. Okrem kávového peelinguponožiek obsahuje aj praktickú a mäkučkú osušku.

Príjemné vianočné nakupovanie,

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Úľava pre citlivú pokožku hlavy
Úľava pre citlivú pokožku hlavy

31 dec , 2022

Časté umývanie šampónom je dôležitým predisponujúcim faktorom pre zvýšenú citlivosť pokožky hlavy, ktorá môže byť spôsobená poruchou bariérovej funkcie v dôsledku nadmernej transepidermálnej straty vody, čo následne umožňuje zvýšenú expozíciu tenzidom. Povedané jednoduchšie - časté umývanie vlasov (napr. každý deň, alebo viac ako 3 krát do týždňa) môže byť na škodu. Dôvodom je zníženie NMF (Natural Moisturizing Factor - podporuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť), vyššia TEWL (TransEpidermal Water Loss - transepidermálna strata vody), ...

Čítať viac..

Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?
Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?

16 sep , 2022

Či produkt obsahuje silikóny, zistíme podľa zoznamu zložiek-INCI a ľahko ich identifikujeme pretože väčšina z nich končí na -cone, -conol alebo -xane. Niektoré z najčastejších, ktoré možno nájsť, sú:

Čítať viac..

Ochráň svoju pokožku pred horúčavami
Ochráň svoju pokožku pred horúčavami

04 aug , 2022

Leto a prázdniny sú v plnom prúde a veľa času trávime vonku na slnku. K letu patria aj letné horúčavy. Už aj v našich zemepisných šírkach sa teploty šplhajú k vysokým číslam, atakujúc 38°C, často dokonca ešte viac. Väčšina z nás si je vedomá škodlivých účinkov, ktoré môže mať slnko na naše telo, no len málo z nás vie veľa o účinkoch teplých letných teplôt na našu pokožku. Viaceré štúdie však ukázali, že nadmerné vystavenie teplu môže spôsobiť všetky druhy problémov súvisiacich s pokožkou, od dehydratácie po hyperpigmentáciu a dokonca aj predčasné starnutie.

Čítať viac..