Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

24 nov , 2017

Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

Ahoj,

tiež máš pocit, že všetko, čo tvoj drahý potrebuje alebo chce už má? Že si mu už darovala všetko možné a nechceš sa opakovať? Hľadáš niečo originálne, ale nestojíš o žiadne lapače prachu? Tento prístup k darčekom mám aj ja, a preto ti veľmi rád poradím.

Presne pre takéto prípady mám v zálohe špeciálny pánsky kávový peeling. Volá sa štýlovo MARK for HIM after GYM, takže si tvoj drahý rozhodne nebude myslieť, že používa nejakú dievčenskú kozmetiku. Aj vôňu má tento scrub mužnú – okrem kávy v nej cítiť aj mätu a čokoládu.

A čo je hlavné – tvoj priateľ bude mať vďaka nemu krásne hladkú pleť a pokožku celého tela, takže sa ho budeš chcieť neustále dotýkať. Čo je mimochodom pre neho ďalší skvelý darček. 😊

Okrem toho ho peeling zbaví vyrážok alebo ekzému a krásne jeho pokožku (aj kúpeľňu) prevonia. Myslím si, že nakoniec budete spokojní obaja.

Ak by ti náhodou peeling ako darček na Vianoce nestačil, siahni po vianočných balíčkoch. Pre pánov mám v ponuke MARK Christmas package – Simple, ktorý okrem kávového peelingu obsahuje aj teplé a štýlové ponožky. Prípadne vsaď na vianočný balíček MARK Christmas package – for him. Okrem kávového peelinguponožiek obsahuje aj praktickú a mäkučkú osušku.

Príjemné vianočné nakupovanie,

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?
Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?

09 feb , 2024

Prajete si, aby Vaše vlasy boli hustejšie, zdravšie a aby rýchlejšie rástli? Nie ste sami. Pravdepodobne ste už počuli o rôznych „zaručených“ receptoch na rast vlasov, ale po mnohých sklamaniach ostávate skeptickí.

Čítať viac..

Starostlivosť o pleť v zime
Starostlivosť o pleť v zime

18 jan , 2024

Aj Vám sa zdá, že Vaša pleť počas zimy akosi stratila jas? Je na dotyk suchá, matná a možno aj jemne podráždená? Pleť totiž počas zimy stráca veľmi dôležitú hydratáciu. Prečo je to tak? 

Čítať viac..

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..