Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

24 nov , 2017

Aký darček kúpiť partnerovi na Vianoce?

Ahoj,

tiež máš pocit, že všetko, čo tvoj drahý potrebuje alebo chce už má? Že si mu už darovala všetko možné a nechceš sa opakovať? Hľadáš niečo originálne, ale nestojíš o žiadne lapače prachu? Tento prístup k darčekom mám aj ja, a preto ti veľmi rád poradím.

Presne pre takéto prípady mám v zálohe špeciálny pánsky kávový peeling. Volá sa štýlovo MARK for HIM after GYM, takže si tvoj drahý rozhodne nebude myslieť, že používa nejakú dievčenskú kozmetiku. Aj vôňu má tento scrub mužnú – okrem kávy v nej cítiť aj mätu a čokoládu.

A čo je hlavné – tvoj priateľ bude mať vďaka nemu krásne hladkú pleť a pokožku celého tela, takže sa ho budeš chcieť neustále dotýkať. Čo je mimochodom pre neho ďalší skvelý darček. 😊

Okrem toho ho peeling zbaví vyrážok alebo ekzému a krásne jeho pokožku (aj kúpeľňu) prevonia. Myslím si, že nakoniec budete spokojní obaja.

Ak by ti náhodou peeling ako darček na Vianoce nestačil, siahni po vianočných balíčkoch. Pre pánov mám v ponuke MARK Christmas package – Simple, ktorý okrem kávového peelingu obsahuje aj teplé a štýlové ponožky. Prípadne vsaď na vianočný balíček MARK Christmas package – for him. Okrem kávového peelinguponožiek obsahuje aj praktickú a mäkučkú osušku.

Príjemné vianočné nakupovanie,

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?
Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?

20 sep , 2023

Existuje nespočetné množstvo typov pleti, z ktorých každý má svoje jedinečné potreby a výzvy. Dnes sa zameriame na jednu z najnáročnejších - citlivú pleť. Možno ste práve Vy jeden z tých, ktorí denne zažívajú nepohodlie ako pálenie, svrbenie či začervenanie pokožky z rôznych príčin. Alebo Vás trápi diagnóza ako ekzém, rosacea či kuperóza? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, tento príspevok je určený práve Vám.

 

Čítať viac..

Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia
Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia

20 sep , 2023

V rámci nedávnej výzvy na testovanie našich produktov sa zapojilo niekoľko z Vás. Odkryli ste nám svoje príbehy a my Vám ďakujeme za obrovskú dôveru, otvorenosť a možnosť byť súčasťou Vašej dennej rutiny.

Čítať viac..

Akné sa netýka len teenagerov: Ako sa starať o problematickú pleť
Akné sa netýka len teenagerov: Ako sa starať o problematickú pleť

18 aug , 2023

Adolescencia je čas mnohých zmien a výziev, z ktorých jednou môže byť zvládnutie problematickej pleti. Hormonálne zmeny, ktoré sú súčasťou dospievania, často vedú k prejavom ako sú vyrážky a akné a to nielen na tvári ale aj na ramenách či chrbte. Nie je však nič nezvyčajné, že problém s akné trápi čoraz viac dospelých.

Čítať viac..