Pri každej objednávke nad 35 € doprava Slovenskou poštou a MARK Fusakle ZADARMO.

Šup do sandálok

Šup do sandálok

02 Jún , 2017

Ahoj kráska,

Tento víkend odštartovali tropické teploty už aj u nás a mnohé z vás určite povyťahovali letné sandálky a tie náádherné lodičky s otvorenými špičkami. Ak si v zime aj ty trošičku zanedbala starostlivosť o svoje chodidlá, je najvyšší čas to napraviť. Tvrdá a popraskaná koža na pätách tvojho milého neokúzli a preto ti v hodine dvanástej poskytnem SOS pomoc na rýchlu reparáciu tejto zimnej katastrofy.

Celé leto sú naše nohy v centre pozornosti kamkoľvek prídeme. Ani tie najkrajšie sandále nevyniknú na zanedbaných a nepestovaných nohách. Na kvalitné a pravidelné ošetrenie nožičiek sa buď môžeš zveriť skúsenej pedikérke alebo si pomôcť aj jednoducho sama, v pohodlí domova (neboj, s mojou pomocou, samozrejme). S letom striehnu na naše nohy mnohé nepríjemné nástrahy - plesňové ochorenia, kurie oká, otlaky či zarastené nechty. Nič pekné a rozhodne ani nie príjemné! Ak sa chceš týmto nepríjemnostiam z ďaleka vyhnúť, stačí nohám venovať iba 15 minút denne a  tvoje nohy budú krásne ako nikdy predtým.

1. Každé no ale i počas dňa používaj na nohy špeciálne osviežujúce produkty. Na trhu nájdeš rozmanité množstvo prípravkov, ktoré určite ulahodia každej z vás - krémy, gélové zloženie či spreje. Cez deň budeš mať nôžky ľahučké ako pierko a hravo zvládneš všetky povinnosti, ktoré na na teba čakajú. Vo večerných hodinách, po sprchovaní použi upokojujúci krém, ktorý eliminuje opuchy, uľaví od bolesti a zbaví pocitu ťažkých nôh.

2. Kožičku okolo nechtov nikdy nestrihaj nožničkami. Môžeš spôsobiť bolestivé ranky, ktoré sa pomaly hoja či dokonca nepríjemné, bolestivé a neestetické zrastanie nechtov. Namiesto toho si kožičku ošetri kefkou a špeciálnym olejom na zmäkčenie.

3. Aspoň raz týždenne dopraj nohám masáž a peeling. Nanes na nohy vo väčšom množstve a masíruj. Osobitnú pozornosť venuj chodidlám a prstom. Z mojej skutočne širokej ponuky na mojej produktovej web stránke TU si určite vyberieš. Verím že rýchlo nájdeš toho svojho obľúbeného MARKa a odteraz sa už aj na starostlivosť o chodidlá budeš iba tešiť :)

S.O.S. HELP - step by step

Nemáš čas zájsť k pedikérke alebo si extrémne citlivá a neznesieš dotyk cudzej osoby? Potom si spolu so mnou ošetri nôžky v pohodlí domova.

1.    Do malého lavórika s teplou vodou nasyp soľ do kúpeľa alebo nechaj vylúhovať zmes byliniek. Ponor nohy do vodného kúpeľa a nechaj približne pätnásť minút odpočívať.

2.    Kefkou odstráň odumretú kožu okolo nechtov.

3.    Pemzou alebo špeciálnou škrabkou odstráň odumretú a stvrdnutú kožu.

4.    Vymeň vodu zo soľou za MARK Coffee Watermelon. Dôkladne ich pomasíruj a nechaj 5-10 minút pôsobiť.

5.    Chodidlá  od scrubu opláchni a následne dobre vysuš.

6.    Klieštikmi uprav nechty tak, aby si na palci nechala okraj približne 1,5 milimetra a na ostatných prstoch asi 1 milimeter.  Ostré okraje uprav pilníkom a nalakuj nejakou peknou farbou, ktorá na tvojich hebkých a opálených nôžkach krásne vynikne :)

7.    Na záver urobte masáž výživným krémom, nechaj vstrebať a šup do sandálok! :)

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.