Príprava na Halloween :)

31 okt , 2017

Príprava na Halloween :)

Ahoj kráska,

máš už vyhliadnutého svojho „muža snov“, ale stále ti chýba ten povestný kúsok šťastia, aby si si ho ulovila? Nezúfaj! Osláv Halloween ako správna bosorka so všetkým, čo k tomu patrí a magicky si pritiahni pozornosť svojho vyvoleného! Prečo to odkladať na neurčito, keď ti všetky sily budú naklonené práve teraz? Využi túto výhodu a pritiahni si svoju vytúženú lásku. :)

Witching hour neoddeliteľne spojené so sviatkom Halloweenu je pomenovanie špecifickej časti noci, kedy ľudia veria, že sa dejú nadprirodzene veci a majú silu nadprirodzené bytosti. Vyžmýkaj z tohto večera čo najviac. MARK Ti samozrejme ako správny ženský guru s prípravou veľmi rád pomôže. Tu sú 3 jednoduché kroky:

1. Pre-Body Elixír

  Zvoliť si správny kostým, v ktorom počas halloweenskej párty tajuplne očaríš tvojho drahého, je bez pochyby veľmi dôležité. Nezabudni však, že treba opantať okrem zraku aj jeho ďalšie zmysly – hmat a čuch. Tie sa práve zachovajú v jeho podvedomej pamäti a bude na teba stále myslieť.

  Vyber si z mojej ponuky kávových peelingov na telo. Okrem dokonalo hladkej pokožky, ktorá ho očarí, vždy keď sa ho „náhodou“ dotkneš opantáš aj jeho čuchové bunky. Prenádherná, intenzívna a najmä dlhotrvajúca vôňa kokosu či exkluzívnej čokolády v spojení s kávou v ňom ešte dlho zotrvá v podobe čuchovej stopy.

  2. Pre-Face Elixír

   Nalejme si čistého vína. Aj tomu najdokonalejšiemu make-upu bude niečo chýbať ak nebudeš mať dobrý základ. Peeling na tvár MARK face scrub tvoju pleť zbaví nečistôt, vyživí ju, dokonale zhydratuje a zjemní a súčasne ju pripraví na nános farieb.

   3. Post-Elixír

    Po úspešnom love, prebdenej noci a v boji s prepadnutou tvárou ti dokonale pomôže power duo -  kávová maska z pílingu, ktorá zbaví pleť zvyškov farieb a MARK Green tea face mask, ktorá ti pomôže predísť vzniku akné a začervenaniu.

    Extra TIP: Ak chceš ísť predsa len ako sa hovorí na istotu, dopomôž si malou mágiou ruženínu - najsilnejšieho kameňa, ktorý priaznivo pôsobí v oblasti lásky, krásy a uzdravovania vzťahov. Hovorí sa, že k tomu, kto ho má pri sebe sú ľudia milší, prívetivejší a príjemnejší. Rafinovane nenápadnú, ale zato veľmi účinnú verziu tejto vychytávky kúpiš aj TU.

    Krásny Halloween,

    Tvoj MARK
    Tiež v Novinky

    Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu
    Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu

    26 máj , 2023

    Padanie vlasov je problém, ktorý trápi mnohých z nás bez ohľadu na pohlavie či vek. V dnešnom článku sa pozrieme na príčiny vypadávania vlasov, možnosti liečby padania a spôsoby prevencie tohto nepríjemného javu.

    Čítať viac..

    Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy
    Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy

    31 dec , 2022

    Časté umývanie šampónom je dôležitým predisponujúcim faktorom pre zvýšenú citlivosť pokožky hlavy, ktorá môže byť spôsobená poruchou bariérovej funkcie v dôsledku nadmernej transepidermálnej straty vody, čo následne umožňuje zvýšenú expozíciu tenzidom. Povedané jednoduchšie - časté umývanie vlasov (napr. každý deň, alebo viac ako 3 krát do týždňa) môže byť na škodu. Dôvodom je zníženie NMF (Natural Moisturizing Factor - podporuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť), vyššia TEWL (TransEpidermal Water Loss - transepidermálna strata vody), ...

    Čítať viac..

    Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?
    Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?

    16 sep , 2022

    Či produkt obsahuje silikóny, zistíme podľa zoznamu zložiek-INCI a ľahko ich identifikujeme pretože väčšina z nich končí na -cone, -conol alebo -xane. Niektoré z najčastejších, ktoré možno nájsť, sú:

    Čítať viac..