Doprava Slovenskou poštou od 35 € ZADARMO.

Príprava na Halloween :)

Príprava na Halloween :)

31 Okt , 2017

Ahoj kráska,

máš už vyhliadnutého svojho „muža snov“, ale stále ti chýba ten povestný kúsok šťastia, aby si si ho ulovila? Nezúfaj! Osláv Halloween ako správna bosorka so všetkým, čo k tomu patrí a magicky si pritiahni pozornosť svojho vyvoleného! Prečo to odkladať na neurčito, keď ti všetky sily budú naklonené práve teraz? Využi túto výhodu a pritiahni si svoju vytúženú lásku. :)

Witching hour neoddeliteľne spojené so sviatkom Halloweenu je pomenovanie špecifickej časti noci, kedy ľudia veria, že sa dejú nadprirodzene veci a majú silu nadprirodzené bytosti. Vyžmýkaj z tohto večera čo najviac. MARK Ti samozrejme ako správny ženský guru s prípravou veľmi rád pomôže. Tu sú 3 jednoduché kroky:

1. Pre-Body Elixír

  Zvoliť si správny kostým, v ktorom počas halloweenskej párty tajuplne očaríš tvojho drahého, je bez pochyby veľmi dôležité. Nezabudni však, že treba opantať okrem zraku aj jeho ďalšie zmysly – hmat a čuch. Tie sa práve zachovajú v jeho podvedomej pamäti a bude na teba stále myslieť.

  Vyber si z mojej ponuky kávových peelingov na telo. Okrem dokonalo hladkej pokožky, ktorá ho očarí, vždy keď sa ho „náhodou“ dotkneš opantáš aj jeho čuchové bunky. Prenádherná, intenzívna a najmä dlhotrvajúca vôňa kokosu či exkluzívnej čokolády v spojení s kávou v ňom ešte dlho zotrvá v podobe čuchovej stopy.

  2. Pre-Face Elixír

   Nalejme si čistého vína. Aj tomu najdokonalejšiemu make-upu bude niečo chýbať ak nebudeš mať dobrý základ. Peeling na tvár MARK face scrub tvoju pleť zbaví nečistôt, vyživí ju, dokonale zhydratuje a zjemní a súčasne ju pripraví na nános farieb.

   3. Post-Elixír

    Po úspešnom love, prebdenej noci a v boji s prepadnutou tvárou ti dokonale pomôže power duo -  kávová maska z pílingu, ktorá zbaví pleť zvyškov farieb a MARK Green tea face mask, ktorá ti pomôže predísť vzniku akné a začervenaniu.

    Extra TIP: Ak chceš ísť predsa len ako sa hovorí na istotu, dopomôž si malou mágiou ruženínu - najsilnejšieho kameňa, ktorý priaznivo pôsobí v oblasti lásky, krásy a uzdravovania vzťahov. Hovorí sa, že k tomu, kto ho má pri sebe sú ľudia milší, prívetivejší a príjemnejší. Rafinovane nenápadnú, ale zato veľmi účinnú verziu tejto vychytávky kúpiš aj TU.

    Krásny Halloween,

    Tvoj MARK
    Tiež v Novinky

    Varovné signály pleti
    Varovné signály pleti

    16 Feb , 2018

    Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

    Čítať viac..

    Sladký Valentín
    Sladký Valentín

    14 Feb , 2018

    Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

    Čítať viac..

    Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
    Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

    09 Feb , 2018

    Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

    Čítať viac..

    English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
    Tento e-shop je certifikovaný.