Príprava na Halloween :)

31 okt , 2017

Príprava na Halloween :)

Ahoj kráska,

máš už vyhliadnutého svojho „muža snov“, ale stále ti chýba ten povestný kúsok šťastia, aby si si ho ulovila? Nezúfaj! Osláv Halloween ako správna bosorka so všetkým, čo k tomu patrí a magicky si pritiahni pozornosť svojho vyvoleného! Prečo to odkladať na neurčito, keď ti všetky sily budú naklonené práve teraz? Využi túto výhodu a pritiahni si svoju vytúženú lásku. :)

Witching hour neoddeliteľne spojené so sviatkom Halloweenu je pomenovanie špecifickej časti noci, kedy ľudia veria, že sa dejú nadprirodzene veci a majú silu nadprirodzené bytosti. Vyžmýkaj z tohto večera čo najviac. MARK Ti samozrejme ako správny ženský guru s prípravou veľmi rád pomôže. Tu sú 3 jednoduché kroky:

1. Pre-Body Elixír

  Zvoliť si správny kostým, v ktorom počas halloweenskej párty tajuplne očaríš tvojho drahého, je bez pochyby veľmi dôležité. Nezabudni však, že treba opantať okrem zraku aj jeho ďalšie zmysly – hmat a čuch. Tie sa práve zachovajú v jeho podvedomej pamäti a bude na teba stále myslieť.

  Vyber si z mojej ponuky kávových peelingov na telo. Okrem dokonalo hladkej pokožky, ktorá ho očarí, vždy keď sa ho „náhodou“ dotkneš opantáš aj jeho čuchové bunky. Prenádherná, intenzívna a najmä dlhotrvajúca vôňa kokosu či exkluzívnej čokolády v spojení s kávou v ňom ešte dlho zotrvá v podobe čuchovej stopy.

  2. Pre-Face Elixír

   Nalejme si čistého vína. Aj tomu najdokonalejšiemu make-upu bude niečo chýbať ak nebudeš mať dobrý základ. Peeling na tvár MARK face scrub tvoju pleť zbaví nečistôt, vyživí ju, dokonale zhydratuje a zjemní a súčasne ju pripraví na nános farieb.

   3. Post-Elixír

    Po úspešnom love, prebdenej noci a v boji s prepadnutou tvárou ti dokonale pomôže power duo -  kávová maska z pílingu, ktorá zbaví pleť zvyškov farieb a MARK Green tea face mask, ktorá ti pomôže predísť vzniku akné a začervenaniu.

    Extra TIP: Ak chceš ísť predsa len ako sa hovorí na istotu, dopomôž si malou mágiou ruženínu - najsilnejšieho kameňa, ktorý priaznivo pôsobí v oblasti lásky, krásy a uzdravovania vzťahov. Hovorí sa, že k tomu, kto ho má pri sebe sú ľudia milší, prívetivejší a príjemnejší. Rafinovane nenápadnú, ale zato veľmi účinnú verziu tejto vychytávky kúpiš aj TU.

    Krásny Halloween,

    Tvoj MARK
    Tiež v Novinky

    Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
    Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

    10 apr , 2024

    Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

     

    Čítať viac..

    Prečo je dôležité pH v šampónoch?
    Prečo je dôležité pH v šampónoch?

    20 mar , 2024

    Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

    Čítať viac..

    Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu
    Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu

    01 mar , 2024

    Milé dámy,

     

    Nasledujúci článok patrí Vám. Celulitída je totiž (bohužiaľ) väčšinou problémom žien.

    Na vine je hormón estrogén, ktorý je u mužov zastúpený minimálne. 

    Čítať viac..