Príprava na Halloween :)

31 okt , 2017

Príprava na Halloween :)

Ahoj kráska,

máš už vyhliadnutého svojho „muža snov“, ale stále ti chýba ten povestný kúsok šťastia, aby si si ho ulovila? Nezúfaj! Osláv Halloween ako správna bosorka so všetkým, čo k tomu patrí a magicky si pritiahni pozornosť svojho vyvoleného! Prečo to odkladať na neurčito, keď ti všetky sily budú naklonené práve teraz? Využi túto výhodu a pritiahni si svoju vytúženú lásku. :)

Witching hour neoddeliteľne spojené so sviatkom Halloweenu je pomenovanie špecifickej časti noci, kedy ľudia veria, že sa dejú nadprirodzene veci a majú silu nadprirodzené bytosti. Vyžmýkaj z tohto večera čo najviac. MARK Ti samozrejme ako správny ženský guru s prípravou veľmi rád pomôže. Tu sú 3 jednoduché kroky:

1. Pre-Body Elixír

  Zvoliť si správny kostým, v ktorom počas halloweenskej párty tajuplne očaríš tvojho drahého, je bez pochyby veľmi dôležité. Nezabudni však, že treba opantať okrem zraku aj jeho ďalšie zmysly – hmat a čuch. Tie sa práve zachovajú v jeho podvedomej pamäti a bude na teba stále myslieť.

  Vyber si z mojej ponuky kávových peelingov na telo. Okrem dokonalo hladkej pokožky, ktorá ho očarí, vždy keď sa ho „náhodou“ dotkneš opantáš aj jeho čuchové bunky. Prenádherná, intenzívna a najmä dlhotrvajúca vôňa kokosu či exkluzívnej čokolády v spojení s kávou v ňom ešte dlho zotrvá v podobe čuchovej stopy.

  2. Pre-Face Elixír

   Nalejme si čistého vína. Aj tomu najdokonalejšiemu make-upu bude niečo chýbať ak nebudeš mať dobrý základ. Peeling na tvár MARK face scrub tvoju pleť zbaví nečistôt, vyživí ju, dokonale zhydratuje a zjemní a súčasne ju pripraví na nános farieb.

   3. Post-Elixír

    Po úspešnom love, prebdenej noci a v boji s prepadnutou tvárou ti dokonale pomôže power duo -  kávová maska z pílingu, ktorá zbaví pleť zvyškov farieb a MARK Green tea face mask, ktorá ti pomôže predísť vzniku akné a začervenaniu.

    Extra TIP: Ak chceš ísť predsa len ako sa hovorí na istotu, dopomôž si malou mágiou ruženínu - najsilnejšieho kameňa, ktorý priaznivo pôsobí v oblasti lásky, krásy a uzdravovania vzťahov. Hovorí sa, že k tomu, kto ho má pri sebe sú ľudia milší, prívetivejší a príjemnejší. Rafinovane nenápadnú, ale zato veľmi účinnú verziu tejto vychytávky kúpiš aj TU.

    Krásny Halloween,

    Tvoj MARK
    Tiež v Novinky

    Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
    Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

    20 nov , 2023

    Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

     

    Čítať viac..

    Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?
    Citlivá pleť: ako sa o ňu správne starať a aké aktívne látky zvoliť?

    20 sep , 2023

    Existuje nespočetné množstvo typov pleti, z ktorých každý má svoje jedinečné potreby a výzvy. Dnes sa zameriame na jednu z najnáročnejších - citlivú pleť. Možno ste práve Vy jeden z tých, ktorí denne zažívajú nepohodlie ako pálenie, svrbenie či začervenanie pokožky z rôznych príčin. Alebo Vás trápi diagnóza ako ekzém, rosacea či kuperóza? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, tento príspevok je určený práve Vám.

     

    Čítať viac..

    Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia
    Testovanie produktov na citlivej pleti - recenzia

    20 sep , 2023

    V rámci nedávnej výzvy na testovanie našich produktov sa zapojilo niekoľko z Vás. Odkryli ste nám svoje príbehy a my Vám ďakujeme za obrovskú dôveru, otvorenosť a možnosť byť súčasťou Vašej dennej rutiny.

    Čítať viac..