Doprava Slovenskou poštou od 35 € ZADARMO.

Jesenný detox: Vráti energiu, uberie kilá navyše

Jesenný detox: Vráti energiu, uberie kilá navyše

27 Okt , 2017

Ahoj,

aj ty sa v posledných dňoch cítiš totálne bez energie? Najradšej by si celé dni trávila v posteli alebo by si sa odsťahovala niekam, kde je leto po celý rok? S tým všetkým pomôže ľahký jesenný detox.

Stačí do jedálnička zaradiť tie správne potraviny (a iné zase konzumovať menej) a energia sa vráti späť. Okrem toho sa ti zlepší nálada, prestanú bolesti hlavy a pozitívne sa to odrazí na tvojej pleti.

Takže poďme na to! Obmedz sladké, vyprážané a príliš slané jedlá, kávu a alkohol. Obsahujú látky, ktoré tvoje telo zavodňujú, zaťažujú a dehydrujú. Teraz si asi hovoríš: „Tak čo mám zo života??? Ako mám prežiť nudné večierky, depresívne počasie a nekonečné schôdze v práci, keď ani tú čokoládku si nemôžem dať?“ Nuž to keby som vedel 😊 Ja nie som za úplné zákazy, všetkého s mierou a nič nepokazíš, ale namiesto nich si viac dopraj:

  • Zelený čaj, ktorý pomáha prirodzenou cestou očistiť organizmus od škodlivých látok.
  • Kapustu, pretože pôsobí ako prírodné diuretikum, čo znamená, že telo zbaví nadmerného množstva tekutín, ktoré niekedy zadržuje.
  • Orechy, ktoré sú bohatým zdrojom bielkovín.
  • Vývar, lebo doplní tekutiny, živiny, a navyše krásne zahreje.
  • Vodu, lebo asi nie je žiadnym prekvapením, že počas detoxu je obzvlášť dôležité veľa piť – je totiž potrebné podporiť odplavovanie škodlivých látok preč z tela.

TIP: Keďže počas detoxu by si nemala piť kávu, dopraj si ju radšej v inej podobe: Vyskúšaj jeden z prírodných kávových peelingov MARK, ktorých základom je káva robusta. Majú nezameniteľnú kávovú arómu, ktorá prevonia tvoje telo aj celú kúpeľňu. Okrem toho tieto kávové scruby zbavia tvoju tvár aj telo suchej pokožky a nečistôt, pekne ich vyživia a tak bude tvoja pleť hebká a svieža.

Príjemný jesenný detox 😊

Tvoj MARKTiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.