Keď sa vás pýtam, aký som

11 aug , 2017

Keď sa vás pýtam, aký som

Ahoj,

na konci júla som oslovil všetky scruberky a aj všetkých scruberov (áno, aj medzi mužmi mám svojich priaznivcov) a požiadal som vás o vyplnenie dotazníku. Cieľom bolo dozvedieť sa čo sa vám na mne páči, ako ste so mnou spokojní, kde by ste ma chceli kúpiť a prípadne zistiť ďalšie zaujímavé informácie, ktoré by ma mohli posunúť k lepšiemu, krajšiemu, voňavejšiemu a vašu pokožku dokonalejšie rozmaznávajúcejšiemu ja. 😊 Tu je výsledok:

Prečo MARK face and body?

Na úvod som sa zaujímal o motiváciu prečo ste sa rozhodli kúpiť práve produkty značky MARK face and body. Väčšinu z vás zaujalo zloženie mojich scrubov. To ma veľmi teší. Prírodné zloženie mojich produktov je mojou prioritou a preto sa môžete spoľahnúť, že keď siahnete po akomkoľvek produkte z môjho e-shopu, vaša predstava o prírodnosti bude naplnená.

Keď o mne píšete...

Veľkú skupinu z vás ku kúpe mojich produktov presvedčili recenzie, ktoré ste si o mne prečítali. Verte mi, recenzie dostanú vždy aj mňa! Či už príjemné slová na moju adresu napíše slečna, ktorú trápi akné, mladá dáma, ktorá prvýkrát v živote skúsila kávový peeling alebo scruberka, ktorá už vyskúšala viacero značiek a stále hľadá tú svoju, veľmi sa z toho teším. Dôkazom toho, že mi na vašich slovách záleží je aj recenzia mesiaca, ktorú pravidelne zverejňujem na mojom facebooku. Preto, ak si vyskúšala moje produkty a chcela by si sa k nim niekoľkými vetami úprimne vyjadriť, budem veľmi rád. A dievčatá, ktoré zvažujú, či MARKa vyskúšať, budú rady takisto.

Nedokonalosti pokožky? Sem s nimi!

Nie som tu len preto, aby bola tvoja pokožka hladká a voňavá, ale dokážem pomôcť aj s nedokonalosťami pokožky. Dôkazom ste vy samé a vaše skúsenosti. Veď pozri na to:

MARK - online alebo offline?

Zaujímala ma aj moja dostupnosť – či je pre vás postačujúce, že ma môžete kúpiť cez e-shop alebo by ste ma chceli kupovať aj v kamenných obchodoch. Podľa vašich odpovedí si ma veľa z vás bez problémov nájde na nete, ale nájdu sa aj také, ktoré by ma mali rady vo svojom obľúbenom obchode. Vaše želanie mi je rozkazom a preto tie z vás, ktoré uprednostňujú osobný nákup, upriamujem na mojich obchodných partnerov, ktorí moje produkty predávajú. Ich zoznam nájdeš na mojej stránke, konkrétne tu https://www.markscrub.com/pages/partneri. Okrem toho ma môžeš kúpiť aj vo vybraných predajniach 101 drogerie a čoskoro už aj v dúhových predajniach drogérie TETA.

Nové produkty v mojej ponuke?

Pravidelne sa zaoberám myšlienkou rozšírenia mojej ponuky o ďalšie produkty. Aj tu ste mi neustálou inšpiráciou. Mnohé z vás by uvítali produkty určené na starostlivosť o vlasy, telový krém alebo sprchový šampón. Na týchto vašich potrebách usilovne pracujem a už k tomu dodám iba: kto čaká, ten sa dočká. 😊

Vaše odkazy pre mňa

Na záver to najlepšie – vaše odkazy pre mňa:

  • Môj prvý scrub som dostala ako darček. Počula som o ňom v tej dobe už celkom veľa, ale popravde neverila som mu. Myslela som si, že to je len taký reklamný ťah a je to obyčajný peeling. Ale nie je to tak. Som vďačná, že existuje. Úprimne si svoj život bez neho neviem predstaviť. Od môjho prvého scrubu som nakúpila už niekoľko nasledujúcich s inými prídavkami a podobne a vždy som veľmi spokojná. Iné peelingy odvtedy nenakupujem. 
  • Najlepší peeling aký som kedy mala. 😍😍😍😍 
  • MARK ma neskutočne prekvapil po všetkých stránkach. Je kvalitný, jemný, nežný a voňavý. 
  • Len jedno stručne a výstižne: nič úžasnejšie ako si ty som doteraz neaplikovala na svoje telo. Si topka vo svete kozmetiky !!!! :-) 
  • Robíte skvelú prácu, dávno som nebola takto spokojná s nejakým produktom! :) Neviem sa dočkať, keď sa rozrastiete o ďalšie produkty na podobnej báze. Špeciálne na vlasovú kozmetiku. :)) 
  • Si proste jednička na trhu pre staroslivosť o telo a tvár, milujem ten pocit hebkosti a sviežosti. Objednala som si ťa na základe recenzií a bol to určite môj najlepší čin. Odporúčam ťa všetkým na rozdiel od pohlavia alebo veku, lebo si proste TOP. 🔝 
  • Veľmi som spokojná. Upokojuje ma po každej stránke, úplný relax. 
  • MARK scrub kupujem pravidelne, najviac mi vyhovuje zloženie s mätou, zbavilo ma mojej extrémne suchej pokožky hlavne na lýtkach. 
  • Mne MARK pomohol so zarastajucimi chĺpkami na nohách. Konečne mám krásne nohy bez bodiek a jazvičiek... ďakujem 😘
  • Nikdy som nebola na peeling, náhodou som sa dostala k jednému vášmu výrobku a milujem vás! A ste môj favorit, ak budem hľadať darček nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych. 

Ak chceš ku týmto zisteniam niečo pridať, neváhaj a napíš mi. 😊 Vaše názory a požiadavky pri starostlivosti o pokožku mi udávajú správny smer a som za ne nesmierne vďačný.

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

10 apr , 2024

Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

 

Čítať viac..

Prečo je dôležité pH v šampónoch?
Prečo je dôležité pH v šampónoch?

20 mar , 2024

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

Čítať viac..

Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu
Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu

01 mar , 2024

Milé dámy,

 

Nasledujúci článok patrí Vám. Celulitída je totiž (bohužiaľ) väčšinou problémom žien.

Na vine je hormón estrogén, ktorý je u mužov zastúpený minimálne. 

Čítať viac..