Pri každej objednávke nad 35 € doprava Slovenskou poštou a MARK Fusakle ZADARMO.

Američanky a ich štýl

Američanky a ich štýl

31 Aug , 2017

Ahoj,

jedným z dôvodov mojej vášne pre cestovanie je práve pocit, ktorý mám v momente, keď opúšťam hranice Slovenska a obklopím sa svetom. Aj keď som hrdým Slovákom a nikdy by som svoj pôvod nemenil, je dobré sa inšpirovať aj inými národmi. Z množstva krajín, ktoré som navštívil mi učarovala Amerika - krajina neobmedzených možností, ktorá je povestná plnením snov na realitu. Alebo aspoň tak sa to nejak zvykne hovoriť :) Aj keď súhlasím s výrokom známeho slovenského herca: “Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, lebo oproti ide ďalšia.” Amerika a obzvlášť Američanky sú iné (a to hovorím hlavne o tých na severe). Nie sú síce rozprávkovo krásne ako Slovenky, ale na ich tvári dominuje biely úsmev a vyžaruje z nich energia, optimizmus, pohoda a sebavedomie. Skombinuj svoju slovenskú krásu s tajomstvom amerických žien a doby svet :)

1. Americká móda

Aj keď sú Američanky povestné tým, že ich môžeš stretnúť v obchodne aj v pyžame a Uggs-och, zarážajúce je, že aj tak ťa zaujmú. Američania sú celkovo národom, ktorý sa vie predať. Sú bezprostrední a najmä, ako často sami tvrdia, slobodní a voľní. To sa prejavuje aj na outfitoch inšpirovaných ich módou. Tajomstvom je, že nech si oblečieš čokoľvek, bude to vyzerať dobre, ak sa v tom budeš cítiť dobre a pohodlne ty sama. Hitmi sú momentálne stále krátke topy, kožené či koženkové kúsky, káro a samozrejme denim v akejkoľvek podobe.

2. Luxusné blyšťavé kúsky

Nezastupiteľné miesto majú určite šperky. Málokedy stretneš Američanku v značkovom oblečení, avšak bez kvalitného šperku sa nezaobíde takmer žiadna. Elegantné a originálne kúsky z kvalitných materiálov dovedú outfit do dokonalosti a podčiarknu osobnosť. Mnohé šperky majú navyše aj skrytý význam pre nositeľku.

3. Rozprávkový relax

V Amerike nič nedostaneš bez tvrdej práce. Podobné je to síce aj u nás, avšak s tým podstatným rozdielom, že Američanka sa za svoju prácu rada odmení, zrelaxuje a nabije novou energiou na život s úsmevom na tvári. Nemusíš chodiť na luxusné dovolenky na Fidži, Hawaii či Bora Bora. Luxus ti dopraje aj moja kolekcia produktov do kúpeľne MARK face and body.  V mojej ponuke nájdeš nielen peelingy na telo a tvár, ale aj peeling pre mužov a peeling určený špeciálne na tvár. Rozmaznávať viem aj tvoje pery - vďaka peelingu a balzamu na pery. Vďaka starostlivo vyberaným a kvalitným zložkám inšpirovaných prírodou sa budeš cítiť ako kráľovná a nabiješ sa novou energiou na celý nasledujúci týždeň, čo ocení aj tvoje okolie. Všade dobre, doma s MARKom najlepšie :)

P. S.: Pravidlo, oslov krásnu ženu a zistíš, že je Slovenka platí v každej krajine takmer bez výnimky. To že naše Slovenky sú najkrajšie je nespochybniteľné a potvrdzuje mi to množstvo fotiek, ktoré mi aj vy každý deň zasielate. Ďakujem krásky! :)

Váš MARK
Tiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.