Američanky a ich štýl

31 aug , 2017

Američanky a ich štýl

Ahoj,

jedným z dôvodov mojej vášne pre cestovanie je práve pocit, ktorý mám v momente, keď opúšťam hranice Slovenska a obklopím sa svetom. Aj keď som hrdým Slovákom a nikdy by som svoj pôvod nemenil, je dobré sa inšpirovať aj inými národmi. Z množstva krajín, ktoré som navštívil mi učarovala Amerika - krajina neobmedzených možností, ktorá je povestná plnením snov na realitu. Alebo aspoň tak sa to nejak zvykne hovoriť :) Aj keď súhlasím s výrokom známeho slovenského herca: “Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, lebo oproti ide ďalšia.” Amerika a obzvlášť Američanky sú iné (a to hovorím hlavne o tých na severe). Nie sú síce rozprávkovo krásne ako Slovenky, ale na ich tvári dominuje biely úsmev a vyžaruje z nich energia, optimizmus, pohoda a sebavedomie. Skombinuj svoju slovenskú krásu s tajomstvom amerických žien a doby svet :)

1. Americká móda

Aj keď sú Američanky povestné tým, že ich môžeš stretnúť v obchodne aj v pyžame a Uggs-och, zarážajúce je, že aj tak ťa zaujmú. Američania sú celkovo národom, ktorý sa vie predať. Sú bezprostrední a najmä, ako často sami tvrdia, slobodní a voľní. To sa prejavuje aj na outfitoch inšpirovaných ich módou. Tajomstvom je, že nech si oblečieš čokoľvek, bude to vyzerať dobre, ak sa v tom budeš cítiť dobre a pohodlne ty sama. Hitmi sú momentálne stále krátke topy, kožené či koženkové kúsky, káro a samozrejme denim v akejkoľvek podobe.

2. Luxusné blyšťavé kúsky

Nezastupiteľné miesto majú určite šperky. Málokedy stretneš Američanku v značkovom oblečení, avšak bez kvalitného šperku sa nezaobíde takmer žiadna. Elegantné a originálne kúsky z kvalitných materiálov dovedú outfit do dokonalosti a podčiarknu osobnosť. Mnohé šperky majú navyše aj skrytý význam pre nositeľku.

3. Rozprávkový relax

V Amerike nič nedostaneš bez tvrdej práce. Podobné je to síce aj u nás, avšak s tým podstatným rozdielom, že Američanka sa za svoju prácu rada odmení, zrelaxuje a nabije novou energiou na život s úsmevom na tvári. Nemusíš chodiť na luxusné dovolenky na Fidži, Hawaii či Bora Bora. Luxus ti dopraje aj moja kolekcia produktov do kúpeľne MARK face and body.  V mojej ponuke nájdeš nielen peelingy na telo a tvár, ale aj peeling pre mužov a peeling určený špeciálne na tvár. Rozmaznávať viem aj tvoje pery - vďaka peelingu a balzamu na pery. Vďaka starostlivo vyberaným a kvalitným zložkám inšpirovaných prírodou sa budeš cítiť ako kráľovná a nabiješ sa novou energiou na celý nasledujúci týždeň, čo ocení aj tvoje okolie. Všade dobre, doma s MARKom najlepšie :)

P. S.: Pravidlo, oslov krásnu ženu a zistíš, že je Slovenka platí v každej krajine takmer bez výnimky. To že naše Slovenky sú najkrajšie je nespochybniteľné a potvrdzuje mi to množstvo fotiek, ktoré mi aj vy každý deň zasielate. Ďakujem krásky! :)

Váš MARK
Tiež v Novinky

Čo by nemal (a naopak mal) obsahovať kvalitný sprchový gél?
Čo by nemal (a naopak mal) obsahovať kvalitný sprchový gél?

20 jún , 2024

Ak čítate tento článok, pravdepodobne sa začínate viac zaujímať o zloženie sprchovacích gélov či šampónov, alebo Vás k článku priviedli problémy s pokožkou, alebo vlasmi. Každopádne sme radi, že Vás táto téma zaujíma a budeme sa snažiť poskytnúť Vám cenné informácie 😊

Čítať viac..

Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

10 apr , 2024

Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

 

Čítať viac..

Prečo je dôležité pH v šampónoch?
Prečo je dôležité pH v šampónoch?

20 mar , 2024

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

Čítať viac..