Plážová taška ZADARMO k nákupu nad 25€. Akcia platí do 16.6

STOP zlým darčekom. O čom skutočne je Valentín?

STOP zlým darčekom. O čom skutočne je Valentín?

08 Feb , 2019

Keď po vianočných ornamentoch obchody zaplavia srdiečkové výzdoby, už všetci vieme, že sa blíži 14. február – sviatok všetkých zamilovaných. Obchody nás tlačia do vyjadrenia našej lásky drahými luxusnými darmi, ktoré si väčšinou ani nemôžeme dovoliť. Skús tento rok radšej investovať čas a energiu do spoločných chvíľ s tvojím partnerom, rodinou či priateľmi a zároveň nezabudni sama na seba. Koniec koncov, Valentín je hlavne o tej láske, láske medzi blížnymi a láske k sebe samému.

Sebaláska nie je sebectvo

Zdravá láska a rešpekt k sebe samému je kľúč k šťastnému a pokojnému životu. Tento Valentín dopraj svojmu telu dlhú a intenzívnu starostlivosť. Nalej si pohár vína, pusti si obľúbenú hudbu a zamkni sa aspoň na dve hodiny v kúpeľni. Môj najobľúbenejší rituál hýčkania sa, je vytvorenie si menšej bylinkovej sauny doma priamo v kúpeľni. Nasyp zmes rôznych byliniek alebo rovno už pripravený MARK bath tea Body relax, do väčšej misky a zalej asi 500ml vriacej vody. Nakloň sa nad misu a prehoď si uterák cez hlavu, aby ti horúca bylinková para neunikala po bokoch. Vychutnaj si príjemne teplo, zhlboka vdychuj jemnú vôňu a užívaj si ako bylinná para otvára a čistí tvoje póry. Ak použiješ moje kúpeľové zmesi Bath Tea, môžeš horúcu zmes rovno po naparovaní vliať do prichystanej vane a pokračovať v relaxe horúcim kúpeľom. Ak použiješ vlastnú zmes bylín bez obsahu soli, môžeš vychladnutú vodu použiť ako základ pre práškovú masku na tvár MARK Green tea face mask. Po naparovaní je ideálny čas na použitie pleťovej masky alebo výživného séra, lebo tvoje póry sú otvorené a pripravené absorbovať všetky tie živiny a aktívne látky. Ak použiješ zmes levandule, ruže a nechtíka, výluhy z rastlín majú aj liečivé účinky, prečisťujú pokožku a zlepšujú jej prekrvenie. Nezabudni pri relaxovaní na to najdôležitejšie. Vypnúť. Zabudni na prácu a starosti, skús radšej meditovať, zamerať sa na svoje dýchanie a svoje pocity.

Lásku všetkým dôležitým ľuďom v tvojom živote

Pre veľa ľudí je sviatok zamilovaných stresujúcim obdobím. Zamotané priateľstva, milostné aféry či predošlé rozchody, to všetko ovplyvňuje našu vnútornú rovnováhu. Ak sa cítiš osamelá, sentimentálna a strácaš lásku v seba samú, neostávaj sama doma. Choď si vyvetrať myšlienky na čerstvý vzduch a poteš sa prírodou a svetom okolo seba. Zober do ruky knižku, ktorú si už dlho chcela prečítať a sadni si do peknej kaviarni. Objednaj si ten malinový koláč, po ktorom tak často pokukuješ. Navštív rodičom, priateľov, blízkych. Prekvap ich výletom, divadlom či milou drobnosťou. Obklop sa pozitívnou energiou a nakaz ňou aj všetkých okolo seba. Valentín sa síce volá sviatok všetkých zamilovaných, ale v skutočnosti je pre všetkých milovaných a milujúcich ľudí 😊

P.S.: Ak predsa len chceš niekoho potešiť drobnosťou, predstav milovanej osobe mňa a moje produkty a nauč ho ako správne sa starať o seba a svoje telo 
Tiež v Novinky

Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať
Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať

12 Jún , 2019

Keď ide o Deň otcov je jednoduché kúpiť tatinovi ponožky či knižku. Čo je však vec, po ktorej všetci muži túžia, ale málokedy si to zaobstarajú sami? Nie, nie sú to hodinky ani nový televízny ovládač, ale kvalitná luxusná kozmetika. Pravdou je, že každý muž tajne túži po hodvábne hladkej pokožke a hustých lesklých vlasoch. Práve preto som ti pripravil zoznam po čom skutočne otcovia túžia. 

Čítať viac..

Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám
Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám

05 Jún , 2019

K liečbe akné sa dá pristupovať rôznymi spôsobmi - liekmi na predpis od lekára, skúšaním rôznych kozmetických výrobkov, zmenou životosprávy alebo liečbou prírodnou cestou. Aj keď farmaceutická liečba akné dosahuje dobré výsledky, veľakrát je sprevádzaná nepríjemnými vedľajšími účinkami na tvoje zdravie. V dnešnom chemickom a synteticky vyrobenom svete je niekedy príjemné urobiť krok späť od drsných chemikálií a vyskúšať radšej terapiu schválenú len materskou prírodou - najmä ak tvoja pokožka dlhodobo trpí.

Čítať viac..

Kozmetika v tehotenstve
Kozmetika v tehotenstve

29 Máj , 2019

Od kedy si zistila, že v tebe rastie nový život určite ti v hlave vyvstalo množstvo dôležitých otázok ohľadom toho čo môžeš a čo nemôžeš. Počas tehotenstva sú rizikové pre mamičky niektoré jedlá a lieky, ale málo sa hovorí o kozmetike, ktorá môže byť počas tehotenstva riziková. Preto práve počas tehotenstva je dôležité pre budúce mamičky sa zamerať viacej na kvalitu výrobkov, ako kvantitu. 

Čítať viac..

English   Deutsch   Românesc   Magyar   Česky