Plážová taška ZADARMO k nákupu nad 25€. Akcia platí do 16.6

TIPY na vianočný darček pre frajerku, sestru, mamu a kamošku

TIPY na vianočný darček pre frajerku, sestru, mamu a kamošku

07 Dec , 2018

Ahoj scruberka,

tento víkend sme zapálili druhú sviečku na adventnom venci, čo znamená, že Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ak si kvôli pracovnej vyťaženosti alebo príprave na predtermíny stále nemala čas zájsť do nákupného centra a nakúpiť svojim najbližším vianočné darčeky, som tu, aby som ťa zachránil! Aj tento rok som pre teba pripravil špeciálnu vianočnú ponuku a výnimočné vianočné balíčky za akciové ceny, ktorými svojich najbližších potešíš a zároveň nezruinuješ svoju peňaženku ;)

Na mojom webe v časti vianočná ponuka nájdeš vianočné sety v štýlových moderných darčekových baleniach. Tento rok som pre teba pripravil skutočne bohatý výber balíčkov v rozmanitých cenových reláciách, ktoré každej mamine, kamoške či sestre doprajú zaslúžený relax, navodia pohodu a osviežia pokožku. 

Pre kreatívne dámy som v spolupráci s Chocomaze pripravil v rámci vianočného boxu aj jedinečný set na výrobu domácich BIO čokoládových lízaniek. V tomto balíčku nájdeš kompletné príslušenstvo na výrobu lízaniek /60g BIO horkej čokolády, 60g BIO mliečnej čokolády, formu na výrobu lízatiek (princezné alebo autíčka), paličky, sáčok a stuhu na balenie, návod na prípravu lízatiek/ a 100g MARK Coffee scrub /Original, Coconut alebo Chocolate/.

Ak ťa nič z uvedeného neoslovilo alebo chceš priložiť vlastnú ruku k dielu a vytvoriť pre tvoju milovanú vlastný vianočný balíček aj v takom prípade u mňa neodídeš na prázdno :) V časti MARK doplnky nájdeš na mojom webe nádherné vianočné boxy v rôznych veľkostiach, do ktorých si môžeš nakombinovať produkty na telo a tvár podľa vlastného výberu. V ponuke nájdeš aj dva v jednom - MARK darčekovú kabelku, ktorú obdarovaná po otvorení nevyhodí, ale prakticky ju využije ako štýlovú kabelku. Vybrať si môžeš z dvoch dizajnov - kvetinový alebo majolika, ktorý podčiarkne jedinečnosť darčeka komplet vyrobeného na Slovensku.

Balíček môžeš doplniť aj štýlovými Fusaklami, ktoré zahrejú nôžky počas chladných zimných večerov, pohárikom na vybraný scrub alebo uteráčikom či mäkkučkou osuškou.

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať
Čo si otcovia v skutočnosti želajú na Deň otcov, ale boja sa o to požiadať

12 Jún , 2019

Keď ide o Deň otcov je jednoduché kúpiť tatinovi ponožky či knižku. Čo je však vec, po ktorej všetci muži túžia, ale málokedy si to zaobstarajú sami? Nie, nie sú to hodinky ani nový televízny ovládač, ale kvalitná luxusná kozmetika. Pravdou je, že každý muž tajne túži po hodvábne hladkej pokožke a hustých lesklých vlasoch. Práve preto som ti pripravil zoznam po čom skutočne otcovia túžia. 

Čítať viac..

Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám
Prírodou účinne a efektívne proti vyrážkam a čiernym bodkám

05 Jún , 2019

K liečbe akné sa dá pristupovať rôznymi spôsobmi - liekmi na predpis od lekára, skúšaním rôznych kozmetických výrobkov, zmenou životosprávy alebo liečbou prírodnou cestou. Aj keď farmaceutická liečba akné dosahuje dobré výsledky, veľakrát je sprevádzaná nepríjemnými vedľajšími účinkami na tvoje zdravie. V dnešnom chemickom a synteticky vyrobenom svete je niekedy príjemné urobiť krok späť od drsných chemikálií a vyskúšať radšej terapiu schválenú len materskou prírodou - najmä ak tvoja pokožka dlhodobo trpí.

Čítať viac..

Kozmetika v tehotenstve
Kozmetika v tehotenstve

29 Máj , 2019

Od kedy si zistila, že v tebe rastie nový život určite ti v hlave vyvstalo množstvo dôležitých otázok ohľadom toho čo môžeš a čo nemôžeš. Počas tehotenstva sú rizikové pre mamičky niektoré jedlá a lieky, ale málo sa hovorí o kozmetike, ktorá môže byť počas tehotenstva riziková. Preto práve počas tehotenstva je dôležité pre budúce mamičky sa zamerať viacej na kvalitu výrobkov, ako kvantitu. 

Čítať viac..

English   Deutsch   Românesc   Magyar   Česky