Expresné starostlivosť: Nový puding ošetrí už v sprche

12 okt , 2018

Expresné starostlivosť: Nový puding ošetrí už v sprche

S jesenným nástupom našich najmenších ratolestí do školských lavíc nás všetkých pravidelne chytá akási nostalgia za detstvom. Práve jedna z vecí, ktorá sa v tejto súvislosti premietne väčšine z nás pred očami, je obraz z detstva, ako mamka vyťahuje po obede z tajného miesta legendárny čokoládový puding s piškótami. Tradičný puding, aký poznáme v našich zemepisných šírkach, prešiel za dlhé roky svojim vývojom a dnes nám ho výrobcovia ponúkajú v rôznych príchutiach a verziách, napríklad aj ako raw, bio, vegánsky či proteínový. Práve typická štruktúra pudingu ma inšpirovala pri vývoji mojej novinky - jedinečného sprchového pudingu, ktorý do tvojej kúpeľne prinesie spomienku na detstvo a bezstarostné chvíle. Dovoľujem si vám ho predstaviť.

Esenciálne zložky shower puddingu predstavuje trojica olejov – mandľový, panenský olivový a panenský kokosový. Tie pokožku očistia, upokoja, ošetria, hydratujú aj zregenerujú. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam pôsobia blahodarne aj na veľmi suchú, citlivú či dokonca problematickú pleť so sklonmi k akné, ekzémom či vráskam. Cenné látky a vitamíny pokožku hydratujú, remineralizujú a vyživia. Aktuálne nájdeš shower pudding v mojej ponuke v dvoch verziách – Peppermint a Orange & Coffee.

Shower pudding Peppermint ti ponúkne maximálne osvieženie a schladenie vďaka pridanému esenciálnemu pepermintovému oleju. Mentol príjemne prebudí tvoje telo do nového dňa, prípadne schladí tvoje unavené svaly po náročnej fyzickej aktivite. Príjemný pocit chladu prekryje iné nepríjemné pocity, ako napríklad svrbenie, pálenie, dráždenie alebo bolesť. Preto je vhodnou doplnkovou voľbou aj pri liečbe kožných ochorení a zapálených či bolestivých stavoch.

Druhá verzia Shower pudding Orange & Coffee  dopĺňa základné zložky olejov kávovým olejom a esenciálnym pomarančovým olejom. Jeho zloženie ocenia predovšetkým dámy, nakoľko pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu, účinne bojuje proti vráskam, celulitíde či striám. Aromatický olej pomarančovníka má dezinfekčné a antiseptické účinky a svojou úchvatnou vôňou ťa prenesie doprostred exotickej, slnečnej oázy, čím zredukuje pocity nervozity, úzkosti či problémy s nespavosťou.

Oba shower puddingy sú určené na každodenné použitie pre všetky typy pokožky vrátane citlivej a jemnej. Sú 100% prírodné bez obsahu konzervantov, sulfátov, silikónov či iných syntetických látok a nie sú testované na zvieratách.
Tiež v Novinky

Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?
Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?

09 feb , 2024

Prajete si, aby Vaše vlasy boli hustejšie, zdravšie a aby rýchlejšie rástli? Nie ste sami. Pravdepodobne ste už počuli o rôznych „zaručených“ receptoch na rast vlasov, ale po mnohých sklamaniach ostávate skeptickí.

Čítať viac..

Starostlivosť o pleť v zime
Starostlivosť o pleť v zime

18 jan , 2024

Aj Vám sa zdá, že Vaša pleť počas zimy akosi stratila jas? Je na dotyk suchá, matná a možno aj jemne podráždená? Pleť totiž počas zimy stráca veľmi dôležitú hydratáciu. Prečo je to tak? 

Čítať viac..

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..