Sladký Deň matiek


Sladky Den Matiek MARK scrub

Milé dámy,

blíži sa deň, kedy sa môžme, ba priam musíme poďakovat našim mamám za to, že sú, a že nás sprevádzajú celým naším životom svojou láskou, nehou, obetavosťou a starostlivosťou.

Preto tu pre vás máme ponuku, ktorá trvá do nedele 8. mája - možnost získať MARKa s milým venovaním pre svoje maminy, a navyše k tomu tvárový uteráčik, alebo veľkú mäkkučkú osušku zdarma.

Okrem toho sme pre vás pripravili recept, ako upiecť chutnú čokoládovú tortičku pre svoju mamičku. Môžte si na nej pochutnať aj spoločne a nemusíte sa báť, že vám pridá kilogramy navyše. Ide o raw cake, ktorý si môžete dopriať aj keď pracujete na bikini tele pred letom :) Možno ju to prekvapí a bude pozerať s nedôverou, ale po prvom hryze sa do nej určite zamiluje. Pri tejto skvelej pochúťke si pospomínajte na to, aká si bola nezbedná ako dieťa a ako si potajomky skúšala jej parfém, kradla jej krémiky a skúšala jej šminky pred zrkadlom :-) 

 Čokoládové raw srdiečko: 

Ingrediencie:

1,5 šálky vlašských orechov

1,5 šálky pekanových orechov

1,5 šálky ďatlí

1,5 šálky hrozienok

1/3 šálky raw kakaový prášok

2 čajové lyžičky vanilkový extrakt

Postup:

  1. v mixéri pomixuj orechy do podoby nahrubo zomletej múky, tak aby si stále videla kúsky orechov
  2. pridaj k zmesi ostatné suroviny a ďalej mixuj. Najlepšie bude, ak ich budeš pridávať postupne (aby sa ti náhodou nezablokoval mixér)
  3. pokračuj v mixovaní, až kým bude hmota vyzerať ako cesto. Nemali by v nej byť žiadne veľké kúsky, môžu v nej byť len malé zrniečka orechov. Akonáhle sa z cesta vytvorí veľká čokoládová guľa, si na správnej ceste :) Cesto nie je potrebné vôbec sušiť, je v zásade hotové, potrebuješ len vymyslieť, ako ho odprezentovať - vybrať formu a ako tortu ozdobíš.
  4. natlač cesto do vybranej formy, alebo zober pekný dezertný tanierik a vytvaruj na ňom želaný tvar z cesta, napríklad srdiečko <3
  5. tortu môžeš ozdobiť čýmkoľvek čo obľubuješ - ja odporúčam semiačka, čokoládovú polevu, alebo ovocie 
  6. nakoniec ju daj aspoň na hodinu do chladničky, aby cesto viac zatuhlo

 Keď ju budeš z chladničky vyberať, nezabúdaj na to, že si tento zákusok nerobila len pre seba! :)

 Tvoj MARK


Zanechať komentár


Pred zverejnením tvoj komentár najskôr skontrolujemeEnglish   Deutsch   Italiano   Česky   Magyar