MARK je tu!

09 jan , 2016

MARK je tu!

Ahoj kočka,

tak konečne je to tu! Tešíš sa? Lebo ja veľmi! Skôr ako sa konečne osobne stretneme by bolo odo mňa veľmi neslušné sa nepredstaviť! Tak začnem. 

Volám sa MARK a zaručujem ti, že keď sa stretneme, tak nie len že to bude veľmi príjemné, ale aj užitočné! Najlepší oddych spolu zažijeme v sprche alebo vo vani. Zvyknú ma označovať ako kávový píling, ale ja mam radšej, keď ma volajú milovník žien.

Pravdou však je, že moje vnútro je čisto prírodné a obsahuje najmä kávu robustu, mandľový olej, kokosový olej, hnedý cukor, morskú soľ a vitamín E. Všetko sú to látky, ktoré priaznivo pôsobia na tvoju pleť. Dokonca moje pH a pH tvojej pokožky sú rovnaké.

Garantujem ti, že po našom spoločnom maznaní bude tvoja pokožka hebká a jemná. Som dokonalou pomocou pri suchej pokožke a rád sa za teba pobijem s celulitídou, striami, ekzémom, psoriázou či akné. Mám pripravené veľmi účinné zbrane, ale budem potrebovať aj tvoju asistenciu.

Ja som jemný, tak buď prosím aj ty. Zober ma do rúk a jemne ma vmasíruj krúživými pohybmi na tvoju vlhkú pokožku. Nechaj ma 5 minút pôsobiť, a následne ma opláchni. Potom si už len užívaj svoju hebkú pokožku! 

Teším sa na naše skoré stretnutie.

Tak pekný večer!

Tvoj MARKTiež v Novinky

Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu
Ako bojovať proti padaniu vlasov: efektívne riešenia na podporu rastu

26 máj , 2023

Padanie vlasov je problém, ktorý trápi mnohých z nás bez ohľadu na pohlavie či vek. V dnešnom článku sa pozrieme na príčiny vypadávania vlasov, možnosti liečby padania a spôsoby prevencie tohto nepríjemného javu.

Čítať viac..

Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy
Úľava pre citlivú a seboreickú pokožku hlavy

31 dec , 2022

Časté umývanie šampónom je dôležitým predisponujúcim faktorom pre zvýšenú citlivosť pokožky hlavy, ktorá môže byť spôsobená poruchou bariérovej funkcie v dôsledku nadmernej transepidermálnej straty vody, čo následne umožňuje zvýšenú expozíciu tenzidom. Povedané jednoduchšie - časté umývanie vlasov (napr. každý deň, alebo viac ako 3 krát do týždňa) môže byť na škodu. Dôvodom je zníženie NMF (Natural Moisturizing Factor - podporuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť), vyššia TEWL (TransEpidermal Water Loss - transepidermálna strata vody), ...

Čítať viac..

Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?
Kontroverzné silikóny - existuje zdravá alternatíva?

16 sep , 2022

Či produkt obsahuje silikóny, zistíme podľa zoznamu zložiek-INCI a ľahko ich identifikujeme pretože väčšina z nich končí na -cone, -conol alebo -xane. Niektoré z najčastejších, ktoré možno nájsť, sú:

Čítať viac..