MARK je tu!

09 jan , 2016

MARK je tu!

Ahoj kočka,

tak konečne je to tu! Tešíš sa? Lebo ja veľmi! Skôr ako sa konečne osobne stretneme by bolo odo mňa veľmi neslušné sa nepredstaviť! Tak začnem. 

Volám sa MARK a zaručujem ti, že keď sa stretneme, tak nie len že to bude veľmi príjemné, ale aj užitočné! Najlepší oddych spolu zažijeme v sprche alebo vo vani. Zvyknú ma označovať ako kávový píling, ale ja mam radšej, keď ma volajú milovník žien.

Pravdou však je, že moje vnútro je čisto prírodné a obsahuje najmä kávu robustu, mandľový olej, kokosový olej, hnedý cukor, morskú soľ a vitamín E. Všetko sú to látky, ktoré priaznivo pôsobia na tvoju pleť. Dokonca moje pH a pH tvojej pokožky sú rovnaké.

Garantujem ti, že po našom spoločnom maznaní bude tvoja pokožka hebká a jemná. Som dokonalou pomocou pri suchej pokožke a rád sa za teba pobijem s celulitídou, striami, ekzémom, psoriázou či akné. Mám pripravené veľmi účinné zbrane, ale budem potrebovať aj tvoju asistenciu.

Ja som jemný, tak buď prosím aj ty. Zober ma do rúk a jemne ma vmasíruj krúživými pohybmi na tvoju vlhkú pokožku. Nechaj ma 5 minút pôsobiť, a následne ma opláchni. Potom si už len užívaj svoju hebkú pokožku! 

Teším sa na naše skoré stretnutie.

Tak pekný večer!

Tvoj MARKTiež v Novinky

Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?
Kofeín v šampóne – dokáže skutočne podporiť rast vlasov?

09 feb , 2024

Prajete si, aby Vaše vlasy boli hustejšie, zdravšie a aby rýchlejšie rástli? Nie ste sami. Pravdepodobne ste už počuli o rôznych „zaručených“ receptoch na rast vlasov, ale po mnohých sklamaniach ostávate skeptickí.

Čítať viac..

Starostlivosť o pleť v zime
Starostlivosť o pleť v zime

18 jan , 2024

Aj Vám sa zdá, že Vaša pleť počas zimy akosi stratila jas? Je na dotyk suchá, matná a možno aj jemne podráždená? Pleť totiž počas zimy stráca veľmi dôležitú hydratáciu. Prečo je to tak? 

Čítať viac..

Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?
Zrelá pleť = krásna pleť. Je to vôbec možné? Ako to dosiahnuť?

20 nov , 2023

Krása a mladosť sú dary, ktoré nám príroda dáva ako dočasné. Ako roky plynú, prichádza čas, keď sa na našej pokožke začnú objavovať prvé vrásky a iné známky starnutia. Tento proces je prirodzený a nevyhnutný, to však neznamená, že sa s ním musíme len tak zmieriť. Naopak, mali by sme vynaložiť maximálne úsilie na to, aby sme o svoju pleť dbali ešte viac ako doteraz, aby sme ju udržali v tej najlepšej kondícii a zamedzili predčasnému starnutiu. Ako teda na to?

 

Čítať viac..