Doprava Slovenskou poštou od 35 € ZADARMO.

MARK je tu!

MARK je tu!

09 Jan , 2016

Ahoj kočka,

tak konečne je to tu! Tešíš sa? Lebo ja veľmi! Skôr ako sa konečne osobne stretneme by bolo odo mňa veľmi neslušné sa nepredstaviť! Tak začnem. 

Volám sa MARK a zaručujem ti, že keď sa stretneme, tak nie len že to bude veľmi príjemné, ale aj užitočné! Najlepší oddych spolu zažijeme v sprche alebo vo vani. Zvyknú ma označovať ako kávový píling, ale ja mam radšej, keď ma volajú milovník žien.

Pravdou však je, že moje vnútro je čisto prírodné a obsahuje najmä kávu robustu, mandľový olej, kokosový olej, hnedý cukor, morskú soľ a vitamín E. Všetko sú to látky, ktoré priaznivo pôsobia na tvoju pleť. Dokonca moje pH a pH tvojej pokožky sú rovnaké.

Garantujem ti, že po našom spoločnom maznaní bude tvoja pokožka hebká a jemná. Som dokonalou pomocou pri suchej pokožke a rád sa za teba pobijem s celulitídou, striami, ekzémom, psoriázou či akné. Mám pripravené veľmi účinné zbrane, ale budem potrebovať aj tvoju asistenciu.

Ja som jemný, tak buď prosím aj ty. Zober ma do rúk a jemne ma vmasíruj krúživými pohybmi na tvoju vlhkú pokožku. Nechaj ma 5 minút pôsobiť, a následne ma opláchni. Potom si už len užívaj svoju hebkú pokožku! 

Teším sa na naše skoré stretnutie.

Tak pekný večer!

Tvoj MARKTiež v Novinky

Varovné signály pleti
Varovné signály pleti

16 Feb , 2018

Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo by ti povedala tvoja pleť keby vedela rozprávať? Svojimi prejavmi nám totiž častokrát naznačuje, že niečo nie je v poriadku a volá nás o pomoc....

Čítať viac..

Sladký Valentín
Sladký Valentín

14 Feb , 2018

Aj ty rozmýšľaš čo pripraviť svojej drahej polovičke na Valentína? Vyskúšaj jednoduchý zdravý kakaový koláč s kyslým mliekom a ovsenými vločkami a určite zaň získaš pochvalu....

Čítať viac..

Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé
Valentín pre každého: Ako sláviť a vyhnúť sa klišé

09 Feb , 2018

Chcela by si so svojím priateľom osláviť sviatok zamilovaných, lenže on si na romantickú Valentínsku tradíciu príliš nepotrpí? Žiadny strach, aj tak si tento večer môžeš užiť....

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Česky   Magyar   Polska   България  
Tento e-shop je certifikovaný.