MARK je tu!

09 jan , 2016

MARK je tu!

Ahoj kočka,

tak konečne je to tu! Tešíš sa? Lebo ja veľmi! Skôr ako sa konečne osobne stretneme by bolo odo mňa veľmi neslušné sa nepredstaviť! Tak začnem. 

Volám sa MARK a zaručujem ti, že keď sa stretneme, tak nie len že to bude veľmi príjemné, ale aj užitočné! Najlepší oddych spolu zažijeme v sprche alebo vo vani. Zvyknú ma označovať ako kávový píling, ale ja mam radšej, keď ma volajú milovník žien.

Pravdou však je, že moje vnútro je čisto prírodné a obsahuje najmä kávu robustu, mandľový olej, kokosový olej, hnedý cukor, morskú soľ a vitamín E. Všetko sú to látky, ktoré priaznivo pôsobia na tvoju pleť. Dokonca moje pH a pH tvojej pokožky sú rovnaké.

Garantujem ti, že po našom spoločnom maznaní bude tvoja pokožka hebká a jemná. Som dokonalou pomocou pri suchej pokožke a rád sa za teba pobijem s celulitídou, striami, ekzémom, psoriázou či akné. Mám pripravené veľmi účinné zbrane, ale budem potrebovať aj tvoju asistenciu.

Ja som jemný, tak buď prosím aj ty. Zober ma do rúk a jemne ma vmasíruj krúživými pohybmi na tvoju vlhkú pokožku. Nechaj ma 5 minút pôsobiť, a následne ma opláchni. Potom si už len užívaj svoju hebkú pokožku! 

Teším sa na naše skoré stretnutie.

Tak pekný večer!

Tvoj MARKTiež v Novinky

Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?
Pleťové oleje – milované, alebo nedocenené?

10 apr , 2024

Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú používaniu olejov v starostlivosti o pleť? Alebo ste len zatiaľ neobjavili ich čaro? Dôvodom pomerne častého vyhýbania sa pleťovým olejom je zvyčajne mastná pleť, akné, sklon k upchávaniu pórov alebo len nevedomosť, ako môžu byť oleje pre pokožku prospešné. Výsledkom je však bohužiaľ to, že sa takto zbytočne pripravujeme o množstvo fantastických výhod, ktoré oleje so sebou prinášajú.

 

Čítať viac..

Prečo je dôležité pH v šampónoch?
Prečo je dôležité pH v šampónoch?

20 mar , 2024

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo niektoré šampóny zanechávajú vo vlasoch úžasný pocit čistoty, ľahkosti a upokojenej pokožky, zatiaľ čo iné by ste po prvom použití najradšej vyhodili do koša? Dôvodom môže byť pH šampónu – jedno z tajomstiev šťastnej pokožky hlavy a pôvabných vlasov.

Čítať viac..

Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu
Zatočte s celulitídou zmenou životného štýlu

01 mar , 2024

Milé dámy,

 

Nasledujúci článok patrí Vám. Celulitída je totiž (bohužiaľ) väčšinou problémom žien.

Na vine je hormón estrogén, ktorý je u mužov zastúpený minimálne. 

Čítať viac..