Doprava v predvianočnom období (SR)


MARK-Postar-Pes
Slovenská pošta
Ak máš veci rada organizované, plánuješ s predstihom a nechceš platiť za kuriéra, Slovenská pošta je službou pre Teba. Plánovať je však v prípade Slovenskej pošty nutné, keďže negarantuje presnú dobu dodania.
Slovenská pošta predpokladá nápor kvôli zväčšenému objemu zásielok pred Vianocami, preto pokiaľ chcete zásielku dostať do 23. decembra (piatok), odporúčam objednať do 14. decembra (streda). Pošta bežne doručuje do 2-5 pracovných dní, počas decembra však môže prísť k zdržaniam. 
Objednávky prijaté po 14. decembri samozrejme pošlem, ale je väčšia pravdepodobnosť, že nedorazia do 24. decembra.
Ak zásielka nepríde do 5 pracovných dní, prosím napíš mi na info@markscrub.com, pošlem Ti podacie číslo zásielky a stav prepravy.
GLS
Ak si tak ako ja nechávaš nákup darčekov na poslednú chvíľu, tak Ti odporúčam na doručenie službu kuriéra GLS.
GLS odporúča prijať objednávku najneskôr 21. Decembra (streda) do 12.hodiny doobeda, aby prišla do piatka 23. decembra. Služba GLS kuriéra je síce drahšia, ale rýchlejšia, pošlú Ti sms a mail s informáciami o dni a čase dodania.
V poslednom týždni od 19. decembra do 23. decembra treba rátať s dodaním do 2 pracovných dní od prijatia potvrdenia o zaslaní balíka (čo je o jeden pracovný deň viac ako počas celého roka). 
Ak čokoľvek zmeníš v adrese doručenia, je možné, že sa posunie deň dodania, záleží od štádia prepravy zásielky, preto si prosím skontroluj všetky údaje, ktoré zadáš v Tvojej objednávke.
Ak zásielka neprišla do 1 pracovného dňa od prijatia potvrdenia o odoslaní Tvojho balíkča (GLS), prosím napíš mi na info@markscrub.com,  zistím od kuriéra stav Tvojej zásielky.
Tvoj MARK

English   Deutsch   Italiano   Česky   Magyar