Zľava 25% na ružovú pleťovú masku a organickú pleťovú vodu. Možnosť doručenia ZADARMO

Kto je MARK?


MARK vie, že každá žena túži byť krásnou a výnimočnou. Hovorí sa, že "krása pramení zvnútra," no zdravie a krása pokožky závisí vo veľkej miere aj od toho, čo si na ňu každý deň dávame. MARK verí, že práve príroda nám ponúka veľa možností, ktoré sú pre pokožku čo najviac prirodzené, bezpečné a zároveň veľmi účinné a dokážu nám dať skutočnú krásu - pevnú pokožku, zdravú a žiarivú pleť, husté a lesklé vlasy.

MARK face and body ti prináša čistú prírodnú kozmetiku na telo a tvár s účinným zložením. Pri vývoji produktov rešpektuje zásady Green beauty - princípy zdravého a šetrného prístupu k pokožke ale aj prírode. Každá zložka má svoj osobitý význam a priaznivý účinok na zdravie pokožky. Navyše, tieto pre telo bezpečné látky sú rozložiteľné aj v prírode a nezaťažujú tak životné prostredie. 

V rámci recyklačného programu zbiera sklenené a plastové obaly, ktoré opäť zúžitkuje - ich opatovným vrátením do výrobného procesu alebo premenou na nové, užitočné veci.

KÁVA A ČAJ TROCHA INAK...

MARK prináša blahodárne účinky kávy a čaju priamo na pokožku. Kofeín z kávy preniká do pokožky, vypína ju, vyhladzuje, omladzuje a dehydratuje podkožné bunky, ktoré spôsobujú pomarančovú kožu. Neodolateľné arómy peelingov - v ľadovo kokosovej, kávovej, melónovej či citrusovej vôni získanej z prírodných esenciálnych olejov a extraktov doprajú dokonalý oddych a relax celému telu.

Zelený čaj podobne ako káva je bohatý na antioxidanty, čím spomaľuje proces starnutia pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad. Funguje ako veľmi účinný prostriedok na kontrolu akné, detoxikuje, čistí, potláča zápaly kože. V zložení produktov nájdeš aj ďalšie veľmi účinné antibakteriálne látky ako nimbovníkový olej a čajovník, ale aj hydroláty - čisté kvetové vody, rastlinné maslá, bio argánový olej a za studena lisované oleje.

SUROVINY BEZ KOMPROMISOV

"Moja kozmetika obsahuje kvalitné prírodné suroviny. Nenájdeš u mňa syntetické konzervanty, dráždivé penotvorné a čistiace surfaktanty, GMO ingrediencie, minerálne oleje, či syntetické farbivá, silikóny a emulgátory. Tieto chemické látky nahrádzam ich prírodnými alternatívami. 

Pri prírodnej kozmetike je pre mňa veľmi dôležitá transparentnosť, preto u mňa vždy nájdeš celé zloženie produktov aj s popisom použitých surovín. Som hrdý na to, že v mojej kozmetike je veľký podiel ingrediencií v BIO kvalite a ingrediencií s certifikáciou Ecocert.

Produkty ani ingrediencie nikdy netestujem na zvieratách."

ZÁKAZNÍK NAD ZLATO

"Dlhodobá a vysoká spokojnosť mojich zákazníkov je mojou prioritou, preto uplatňujem osobný prístup ku každému. Môžeš mi kedykoľvek napísať a spoločne vyberieme to najlepšie pre teba. Akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam mi neváhaj napísať a ja ich zodpoviem v čo najkratšom čase.

Vždy ma veľmi poteší, keď sa so mnou podelíš o tvoju skúsenosť a pošleš mi našu spoločnú fotku, alebo mi len tak napíšeš. Tvoj úsmev rád uvidím na mojich sociálnych sieťach, nezabudni ma označiť"  #markscrub 

LEN PRÍRODNÉ A BEZPEČNÉ INGREDIENCIE