...Lebo každá žena si zaslúži MARKa! Prírodná kozmetika MARK FACE AND BODY 

Káva a čaj, len trochu inak...

MARK prináša blahodárne účinky kávy a čaju priamo na pokožku. Kofeín z kávy preniká do pokožky, vypína ju, vyhladzuje, omladzuje a dehydratuje podkožné bunky, ktoré spôsobujú pomarančovú kožu. Neodolateľné arómy peelingov - v ľadovo kokosovej, kávovej, melónovej či citrusovej vôni získanej z prírodných esenciálnych olejov a extraktov doprajú dokonalý oddych a relax celému telu.

Zelený čaj podobne ako káva je bohatý na antioxidanty, čím spomaľuje proces starnutia pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad. Funguje ako veľmi účinný prostriedok na kontrolu akné, detoxikuje, čistí, potláča zápaly kože. V zložení produktov nájdeš aj ďalšie veľmi účinné antibakteriálne látky ako nimbovníkový olej a čajovník, ale aj hydroláty - čisté kvetové vody, rastlinné maslá, bio argánový olej a za studena lisované oleje.

Prírodné suroviny bez kompromisov

Moja kozmetika obsahuje kvalitné prírodné suroviny. Nenájdeš u mňa syntetické konzervanty, dráždivé penotvorné a čistiace surfaktanty, GMO ingrediencie, minerálne oleje, či syntetické farbivá, silikóny a emulgátory. Tieto chemické látky nahrádzam ich prírodnými alternatívami. 

Pri prírodnej kozmetike je pre mňa veľmi dôležitá transparentnosť, preto u mňa vždy nájdeš celé zloženie produktov aj s popisom použitých surovín. Som hrdý na to, že v mojej kozmetike je veľký podiel ingrediencií v BIO kvalite a ingrediencií s certifikáciou Ecocert.

Produkty ani ingrediencie nikdy netestujem na zvieratách.

Spokojný zákazník nad zlato

Dlhodobá a vysoká spokojnosť mojich zákazníkov je mojou prioritou, preto uplatňujem osobný prístup ku každému. Môžeš mi kedykoľvek napísať a spoločne vyberieme to najlepšie pre teba. Akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam mi neváhaj napísať a ja ich zodpoviem v čo najkratšom čase.

Vždy ma veľmi poteší, keď sa so mnou podelíš o tvoju skúsenosť a pošleš mi našu spoločnú fotku, alebo mi len tak napíšeš. Tvoj úsmev rád uvidím na mojich sociálnych sieťach, nezabudni ma označiť  #markscrub 

Prihlás sa na odber noviniek