K nákupu nad 25€ MARK scrub (100g) ZADARMO

TIPY na vianočný darček pre frajerku, sestru, mamu a kamošku

TIPY na vianočný darček pre frajerku, sestru, mamu a kamošku

07 Dec , 2018

Ahoj scruberka,

tento víkend sme zapálili druhú sviečku na adventnom venci, čo znamená, že Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ak si kvôli pracovnej vyťaženosti alebo príprave na predtermíny stále nemala čas zájsť do nákupného centra a nakúpiť svojim najbližším vianočné darčeky, som tu, aby som ťa zachránil! Aj tento rok som pre teba pripravil špeciálnu vianočnú ponuku a výnimočné vianočné balíčky za akciové ceny, ktorými svojich najbližších potešíš a zároveň nezruinuješ svoju peňaženku ;)

Na mojom webe v časti vianočná ponuka nájdeš vianočné sety v štýlových moderných darčekových baleniach. Tento rok som pre teba pripravil skutočne bohatý výber balíčkov v rozmanitých cenových reláciách, ktoré každej mamine, kamoške či sestre doprajú zaslúžený relax, navodia pohodu a osviežia pokožku. 

Pre kreatívne dámy som v spolupráci s Chocomaze pripravil v rámci vianočného boxu aj jedinečný set na výrobu domácich BIO čokoládových lízaniek. V tomto balíčku nájdeš kompletné príslušenstvo na výrobu lízaniek /60g BIO horkej čokolády, 60g BIO mliečnej čokolády, formu na výrobu lízatiek (princezné alebo autíčka), paličky, sáčok a stuhu na balenie, návod na prípravu lízatiek/ a 100g MARK Coffee scrub /Original, Coconut alebo Chocolate/.

Ak ťa nič z uvedeného neoslovilo alebo chceš priložiť vlastnú ruku k dielu a vytvoriť pre tvoju milovanú vlastný vianočný balíček aj v takom prípade u mňa neodídeš na prázdno :) V časti MARK doplnky nájdeš na mojom webe nádherné vianočné boxy v rôznych veľkostiach, do ktorých si môžeš nakombinovať produkty na telo a tvár podľa vlastného výberu. V ponuke nájdeš aj dva v jednom - MARK darčekovú kabelku, ktorú obdarovaná po otvorení nevyhodí, ale prakticky ju využije ako štýlovú kabelku. Vybrať si môžeš z dvoch dizajnov - kvetinový alebo majolika, ktorý podčiarkne jedinečnosť darčeka komplet vyrobeného na Slovensku.

Balíček môžeš doplniť aj štýlovými Fusaklami, ktoré zahrejú nôžky počas chladných zimných večerov, pohárikom na vybraný scrub alebo uteráčikom či mäkkučkou osuškou.

Tvoj MARK
Tiež v Novinky

Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery
Správna starostlivosť o zdravé a krásne pery

15 Mar , 2019

Čítať viac..

Zbaľ kufre s MARKOM
Zbaľ kufre s MARKOM

08 Mar , 2019

Ahoj cestovateľka,

tento týždeň nás privítali prvé jarné teploty a je tendencia, že počasie vonku sa bude zo dňa na deň stále už iba zlepšovať. Ako to už býva, so zvyšujúcimi sa teplotami čoraz viac začíname premýšľať nad dovolenkou, ktorá poskytuje únik z každonnej rutiny. 

Čítať viac..

Sprcha versus kúpeľ
Sprcha versus kúpeľ

01 Mar , 2019

Horúca sprcha v zime na zahriatie, ľadová v lete na schladenie je pre mňa ten najlepší záver dlhého dňa. Nehovoriac o dlhej upokojujúcej vani. Nanešťastie "všetkého veľa škodí" platí aj v tomto prípade. Takže ako to nepreháňať s hygienou?

Čítať viac..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Magyar   Česky